Pomoc FTP

yorky

Nowy użytkownik
Noobie
7 Kwiecień 2010
12
0
1
Czy na qnapie jest klient FTP tzn czy moge pobierac rzeczy na Qnap z serwera ftp bez udziału komputera?
 
Mnie również interesuje ten temat, ale czy istnieje możliwość ściągnięcia całego katalogu z ftp?
Raz na jakiś czas mam do ściągnięcia kilka katalogów zawierających ok 100 plików od 50 MB do 1 GB. Czy jest możliwość ściągnięcia tego za jednym razem zamiast każdego pliku z osobna?
 
Witam.trochę odświeżę temat:)Potrzebuje klienta FTP do ściągania bez udziału komputera.Działał bez zarzutu pYload ale admin ustawił SSL/TLS i za chiny nie potrafię nic ściągnąć,Wejść mogę bez problemu przez filezille z kompa,przez net2ftp tez ale nie mam pomysłu jak pobrać.Proszę o jakieś sugestie
 
Witam

pierwszy psot i od razu w temacie który mnie najbardziej interesuje.
Potrzebuje ściągać poteżne ilości danych z FTPa bez udziału kompa od razu na Qnap, net2ftp to nie to co chce osiagnąć. Miałem już NAS WD i niby tam można było ale po obszernej korespondencji z kilkoma fachowacami od NAS w Poslce ( " fachowcy") nie udało mi się i go sprzedałem bo kilka osób twierdziło żę Qnap TS-251 daje rade, tylko pytanie JAK to zrobić ........ ?
 
o maj gad !!!! wypas :D

to teraz ostatnie pytanie, jak robić cykliczne kopie wybranych rzeczy z serwera zdalnego na NAS ?

musze przyznać że Qnap jest zdecydowanei bardziej rozbudowany niz WD my cloud ex2 z ktorym miałem do czynienia .....
 
Adminie, jesteś Gość , jeszcze tylko powiedz mi gdzie te demo bm nie suzkałgo godzinami i jutro odwale za Ciebie zdorwaśke żeś mi nerwów i czasu zaoszczędził w pytę :D
 
Wiem, że temacik jest już ciut stary. Jednakże jak najbardziej trafia w mój problem :)
Otóż robię wszystko jak w wyrzej wymienionym screenie, ale nie mogę się połączyć z FTP. Oczywiście login/pass/port podaję poprawny przy połączeniu. Może być to spowodowane jakimś nie odblokowanym portem?