Pomoc Gdzie naprawic / zdobyć zasilacz do TS-410

_Toem

Entry Technician
Q Associate
7 Grudzień 2010
91
10
8
QNAP
TS-410
Ethernet
1 GbE
Witam,
zapytam ogólnie gdzie naprawić / jak sprawdzić / lub zdobyć zasilacz zewnętrzny do qnapa TS-410 ?
Taką oto niespodziankę spotkałem- gdzie znikły dane - ano znikły / czyli nie uruchomił (działał uruchamiany był wg zaplanowanych zadan) z reki przyciskiem też się nie włącza / qnap- no to po kabelku i :( zasilacz nie mruga ( nie świeci).
 
Wypisz dane znamionowe z zasilacza. Na ale drogo poszuka się zamiennika. Co do kabla to jest toturial jak wymienić kabel w zasilaczu na forum. Wiec z 2 możesz zrobić 1. Albo otworzyć trupa i sprawdzić kondensatory i podmienić trupa.
 
Witam,
już mam - działa staruszek TS410 znowu ożył.
Najpierw zapytanie do wsparcia - co to za zasilacz jaki i gdzie dostępny - wskazali na :SP-ADAPTOR-90W-B01 - no to pytanie do googla gdzie można go znaleźć - odpowiedz jest dostępny zagramanica za 100$ - hm , poszukałem dalej i cóż - tuż pod nosem w W-wie jest firma działająca na terenie europy gdzie mają taką zabawkę - kilka zapytań mailowych i już jest i działa :)

Starszy brat 410 przy okazji ożywienia zaczął nadrabiać zaległości kręcąc dyskami i mrugając oczkiem - zapoznał sie z jego młodszym kolegą 663 i już gwarzą pomiędzy sobą

I taka uwaga - na jedno z zapytań wysłanych do serwisu EPA dostałem odpowiedź handlowa z której wynikało ze za sam zasilacz chcą 400 zł netto - no to napisze ze poniżej tej kwoty zmieściłem się w kosztach całkowitych brutto. Wniosek oferta od EPY była na wyrost - na zasadzie ceny zaporowej -aby klienta zniechęcić
 
  • Wow
Reakcje: Paweł Tołoczko
Witam,
już mam - działa staruszek TS410 znowu ożył.
Najpierw zapytanie do wsparcia - co to za zasilacz jaki i gdzie dostępny - wskazali na :sP-ADAPTOR-90W-B01 - no to pytanie do googla gdzie można go znaleźć - odpowiedz jest dostępny zagramanica za 100$ - hm , poszukałem dalej i cóż - tuż pod nosem w W-wie jest firma działająca na terenie europy gdzie mają taką zabawkę - kilka zapytań mailowych i już jest i działa :)

Starszy brat 410 przy okazji ożywienia zaczął nadrabiać zaległości kręcąc dyskami i mrugając oczkiem - zapoznał sie z jego młodszym kolegą 663 i już gwarzą pomiędzy sobą

I taka uwaga - na jedno z zapytań wysłanych do serwisu EPA dostałem odpowiedź handlowa z której wynikało ze za sam zasilacz chcą 400 zł netto - no to napisze ze poniżej tej kwoty zmieściłem się w kosztach całkowitych brutto. Wniosek oferta od EPY była na wyrost - na zasadzie ceny zaporowej -aby klienta zniechęcić

PSU 90W (SP-ADAPTOR-90W-B01) w Morele.net - nie tu kupowałeś?
 
Witam,
Tym razem ja mam problem z zasilaczem. Aż mi korki poleciały.
Jak podłączam zasilacz do prądu nie pali sie na nim taka dioda w obudowie.
No i sam QNAP nie wstaje.
Gdzie tu zasilacz kupić? Albo co zrobić?