Jaki torrent na TS-210???

yorky

Nowy użytkownik
Noobie
7 Kwiecień 2010
12
0
1
Hej,
Chciałbym zainstalować innego klienta torrent na moim TS-210.
Wyczytałem że rtorrent nie można zainstalować?

Jaki inny można w takim razie i czy rtorrent na pewno nie chodzi?

Czy któryś z poniższych zadziała?:

* Transmission 1.5.3, 1.6.1, 1.7.x, 1.8.3, 1.9.1
* rTorrent 0.8.x
* KTorrent 3.x
* Deluge 1.1.9, 1.2.0, 1.2.1

a może ale te są pod windows więc tylko taki strzał na oślep - że może jest jakaś inna wersja poniższych

* uTorrent 1.8.2 - 1.8.5, 2.0.0
* Azureus 4.2.0.8, 4.3.0.x, 4.3.1.x (x=0,2,4)
* KTorrent 3.x
* Deluge 1.1.9, 1.2.0, 1.2.1
* BitTornado 0.3.17, 0.3.18


dziękuje z góry
 
Hej

mam zainstalowany na TS-210 firmware 3.2.5 Build 0409T i rtorrent++_0.8.6_NEW_ARM.qpkg.

Niestety jest jakiś kłopot.
Rtorrent słabo wysyła pliki z HD-bits.ro
Pokazuje znacznie mniejszą ilość peerów i seedów niż wskazuje na to strona www


I załadowane pliki bardzo słabo wysyła (praktycznie wcale) i chyba też jakoś wolno ciągnie (choć wysyłanie jest tragiczne)


Czy coś źle zrobiłem?

Rtorrenta zainstalowałem na początku przez putty ale coś się działo więc wyinstalowałem i ponownie zainstalowałem przez QPKG plugins/ instalation.
Teraz sciąga poprawnie ale co z wysyłaniem? Z publicznych torrentów jakby lepiej wysyła - ale dalej jest to nie więcej niż 10-14 KB/s.

Przekierowałem porty i nawet umieściłem Qnapa w DMZ.

Dzięki z góry za radę.
 
Ok -dzieki

W wątku "Silasa" https://forum.qnap.net.pl/posts/4482
jest podane pare wersji rrtorrenta od b0301 r1106 (O2) do b0928. Jak je ściągnąć bo ja mam tylko podstawową tj. tą pierwszą?

Gdzie można znaleźć poprawki? które są wymienione w wątku. Na dole wątku jest link do sciągnięcia ale tylko wersji pierwszej.

Dziękuje
T
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
slr napisał:
ja mam problem z pauzowaniem torrentow na TS-210 :/ pisalem o tym w watku wersji rtorrenta ktora zainstalowalem ale silas chyba ma wakacje inni tez bo cisza juz od paru dni :) moze tutaj ktos sie wypowie :)
Jeśli wczytasz się uważnie w wątek w którym pisałeś, to z pewnością znajdziesz odpowiedź na swój problem. Zwróć szczególną uwagę na pierwszy post i sekcję [ Known issues ]:
...
4. TS-x19/x10 series: You need to use beta firmware 3.2.1 which is with newer version of Kernel - newer firmware is still with old version of Kernel and because of that, downloaded torrent will be corrupted.

W dalszej części wątku są wypowiedzi z jakimi innymi wersjami firmware'u rtorrent powinien zachowywać się poprawnie.