Kupię sprawną płytę główną do modelu TS-X70 (470, 670, 870)

slonio

Passing Basics
Beginner
10 Listopad 2013
18
2
3
43
QNAP
TS-x59 Pro+
Ethernet
1 GbE
Jak w temacie.
 
Co byłem w stanie to sprawdziłem, takich płyt brak i ogólnie takich modeli było bardzo mało przez co o części też ciężko.
Skontaktowałem się ze wsparciem qnap-a ale rzucili mi tak zaporową cenę że brak słów....

A może ogólnie jest ktoś kto może załatwić jakiś rabat na taką płytę ??
 
Udało się rozwiązać problem z TS-670 ?
Mam dokładnie identyczną usterkę w modelu TS-470
 
Niestety porażka.
Wymiana zawartości bios, chipsetu i głównego układu zasilania nic nie zmieniła.
Poszukuję cały czas odważnego który spróbuje naprawić tą płytę bo jakoś niezbyt mam ochotę wydać worek pieniędzy na płytę z qnap-a.
Jeżeli znajdziesz jakieś rozwiązanie pisz, może jakoś razem uda się rozwikłać problem.
 
A za jaką kwotę ci zaproponowali nową płytę główną ? Z jakim procesorem ?
 
Napisz na pw.
 
Już myślałem że tylko u mnie...
 
Qnap za nową płytę zażądał 500 euro.
 
Dali rabat 40% na płytę refubrished z gwarancją tylko 3 miesiące jeżeli odeśle się do nich urządzenie, zrobią płatną diagnostykę i stwierdzą że tą uszkodzoną płytę dadzą radę naprawić. Suma sumarum wychodzi z odsyłką i diagnostyką prawie na jedno.

P.S
Pytałem o rabaty na forum niestety nikt nie odpowiedział.
 
Udało się rozwiązać problem z TS-670 ?
Mam dokładnie identyczną usterkę w modelu TS-470

Elektronik rozpoczął walkę i w związku z powyższym proszę o kontakt w celu skonfrontowania momentu powstania usterki, może to naprowadzi na znalezienie rozwiązania.
PW nie działa więc albo forum albo podam maila do siebie.
 
Sprawa załatwiona, wymieniony procesor i jest wszytko w porządku. Siadł fabryczny procesor i3. Tymczasowo włożyłem pożyczonego intela G550. Obecnie przymierzam się do i7
 
A możesz opisać objawy?
 
Zachowywał się tak jak na video w załączniku. i tak w kółko.
 

Załączniki

  • VID_20170203_201242.mp4
    8,5 MB · Wyświetleń: 55
U mnie podobnie zdecydowanie krócej i nie zaświeca wyświetlacza. Sprawdzałem 3 procesory i u mnie jest niestety coś innego. Dzięki.