Kupię TS-453 pro lub TS-451+ ewentualnie TS-453A

dziadek-NET

Network Architect
Q's Professional
2 Styczeń 2016
511
21
18
40
QNAP
TS-x51
Ethernet
null
Witam

Mam obecnie TS-251 - na moje potrzeby starcza (ale zawsze chciało by się więcej ;))
Ze względu na potrzebę dopięcia 3 dysku mam problem albo podpinać dysk do USB i jak czytałem pisać skrypt do automatycznego montowania. Tu nie wiem jak z stabilnością tak podpiętego dysku (czy czasem tak podpięty dysk nie zniknie nagle w systemie)
Na 3-ci dysk będzie zgrywany materiał wideo z kamer.

Dlatego skłaniam się ku zakupowi urządzenia z 4-ma kieszeniami.
 
witam, ile oferujesz za TS-453A 8G ,używany od kwietnia tego roku, głównie jako magazyn na multimedia, ale i tak większość czasu był wyłączony, kupiony w x com,
 
Nie wiem czy jestem zainteresowany, najpierw czekam na opinie który nas lepszy czy TS-451+ czy TS-453A ?
Który procek jest wydajniejszy, który poradzi sobie z większą liczbą zadań czy to transkodowanie czy wirtualki.

Proszę nie pisać "żeby zauważyć różnicę trzeba kupić minimum TS-470 pro" wiem o tym ale tego modelu nie ma na rynku.

Czy ewentualnie poczekać na następcę TS-453 pro ?
 
Ja mam 453A, dorzuciłem do niego 16GB RAM i jak dla mnie super śmiga.
Mam tam jedną wirtualkę na której jest postawiona aplikacja web.
Nigdy nie narzekałem na brak mocy obliczeniowej. Nie jest to demon (porównując na QNAP z pracy), ale do domu jest aż nadto dobry :)

Dodatkowy Linux pod HDMI dla mnie jako ciekawostka (możesz korzystać albo z odtwarzania filmów, albo Linuxa).
Jakiś czas temu za tego 453A tutaj na forum dałem 1800zł + cena dysków (no tanio nie jest :) jak na domową zabawkę).
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. giełda