Logowanie do QNAP TS-209 i widzenie/niewidzenie udziałów.

Dyskusja w 'Udostępnianie plików, folderów i drukarek' rozpoczęta przez użytkownika Johno, 21 Wrzesień 2009.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. Johno

Johno Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    16:49
    Oceny:
    +0 / 1 / -0
    Followers:
    0
    Witam! Mój problem jest raczej problemem Windows niż Samba/QNAP, ale skoro nie mogę znaleźć odpowiedzi/instrukcji przedstawię swoje problemy tutaj. Do rzeczy! Mam ..... ...... . ..... ....... ..... ........... . ............ . .......... ......... ......... ..... .... . ...... ........... ........ .. .. ..... ....... . ....... ...... .. ..... .......... ........... .... .......... ..... . ... . .... .. ............. .............. .. .......... ............ .............. ... .... ... ...... .......... ..... .... .. .. .. ............... ........ ............ .. ....... . .... .. .... ........... . ...... ....... .... ....... ..... ............ . ..... ...... .... ........ . ...... ....................... .... .... ....... ............ .. ... .... ...... ....... .. ... ............. ... . .... ........ ............ ................... .. . .. ...... . ... .............. ...... . ........ ....... .... ............. ............ ......... .... ...... ........ .... . ....... ......... ... ... .... .. ..... ...... ........ .. .......... ... ............ .... ..... ............ ........ .. . ... .... ....... .... ...... ....... .. ........ .. ...... ...... ............ ...... ... ...... ............ .. .... ... . .. .... ....... ........ ...... ......... .......... ........... .. ....... ... .........................