Mój bajzel domowy zwany siecią :)

Poniżej cukierkowy schemat mojej pseudosieci domowej. Nie przypomina on profesjonalnego diagramu ale przynajmniej osoby z mniejszą wiedzą ogarną o co kaman. Co do adresacji to całość hula na klasie 10.0.0.0/8

alh5.googleusercontent.com__TPV9xHf5wEc_UuQPX5_gEDI_AAAAAAAAsH5b11dbd791b70efa7792a75b1e252e51.jpg
 
ale interesuje mnie jak sprawdza Ci się ASUS TRANSFORMER ? bo przymierzam się do czegoś takiego

Ogólnie dobrze chociaż po ostatnim upgrade biosu (też mi się zachciało o 1 w nocy to robić :p ) niestety wylądował w serwisie tak więc na chwilę obecną wcale się nie sprawuje :p
Avis to nie do Ciebie było - poza tym nie masz (.)(.) w domu .... żywych
oj bo to kłopot a jak potrzeba to sie znajdą :p
 
kaktus moja (jak to fajnie ująłeś :D) (.)(.) to od razu :D ile kosztowało, czemu tak dużo, czemu musi być białe, czemu mryga, i na koniec najlepsze - ja mam swój komputer, swój dysk i nic nie będę nigdzie kopiować :D:D:D
 
taaaaa
Tajne przez poufne, jakby skopiowała to byś jeszcze przeczytał ;-D ... na białe jest spray dobry ...
 
...ale mój domowy TS-210 jest zdobyczny :D, był popsuty ale po delikatnej naprawie zaczoł działać ale klient już nie chciał go :Dwięc to darmoszka :)
 
jak bym miał testować rozwiązania do pracy w domu to tak jak "kaugustyn" mała elektrownia i osobny pokoik na serwery nie mówiąc o licencjach HIPER-V
Hehe, ale ja nie testuję rozwiązań do pracy, to moje poletko doświadczalne, ot tak, dla siebie. I tak ograniczam się ostatnio mocno z zabawkami, serwery skonsolidowałem do jednego pudła, stado przełączników zamieniam właśnie na jedną większą sztukę - zobaczymy czy rachunki jakoś pozytywnie "zareagują" po zmianach. A praca to praca - tam mam jeszcze więcej do "psucia" :D

Co do hyper-v - na prawdę chciałem to jakoś ogarnąć ostatnio, potestować, ale chyba za bardzo jestem "zepsuty" produktami vmware. A licencyjnie wypada dużo lepiej niż produkty vmware, bo darmowy hypervisor praktycznie nie ma żadnych ograniczeń - w odróżnieniu od ESXi...
 
o licencjach samego vSphere (teraz :p ) to bym coś napisał tak samo jak i o licencjach Guestów ale to nie to forum i nie temat dla publicznej wiadomości ;)