NAS do torrentów za ok 550zł

Byłem przekonany, że obaj producenci korzystają z tej samej wersji Transmissiona (tym bardziej, że obie aplikacje/nakładki wyglądają podobnie), a tu się okazuje, że to nawet nie różne wersje a całkiem inne programy. No nic... Dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu :)
 
a wystarczyłoby sygnature i agenta poprawić w kliencie torrent ...
 
Ten Transmission, który trzeba doinstalować z App Center nie sprawia żadnych problemów? Trzeba go jakoś "tuningować"?
 
Nie sprawia. Działa stabilnie i nie mam problemów na żadnym z trackerów.
 
Ten Transmission, który trzeba doinstalować z App Center nie sprawia żadnych problemów? Trzeba go jakoś "tuningować"?

Jest bardzo stabilny chociaz ograniczony w opcje! Do zwyklego "sciagania" wystarczy. Ja proponuje dac obie spokoj z Transmmision i zaczac uzywac naprawdę wartego uwagi programu Rtorrent (Thx M.S.) dostepnego na tym forum.
 
Cześć,
Mam pytanie, skąd wziąć rtorrent pod QTS 4.2.2, bo wszędzie gdzie się rozglądam są paczki pod betę 4.3.0
 
  • Lubię to
Reakcje: _Floyd
Mam TS-453A, to jest na Intelu, tylko paczki pod QTS 4.2.2 nie mogę namierzyć.
 
rTorrent nie zadziała mu na takim NAS. Musi być Intel.

Będę niestety skazany na Transmission :( Trochę się przyzwyczaiłem do rTorrenta na seedboxie, ale trzeba będzie pobawić się w Transmission. Pewnie w kwocie 550 zł nie znajdę nic na Intelu?
 
Rzeczywiście, szukałem po Internecie a było pod nosem, wielkie dzięki :)
 
Mam dylemat. Zastanawiam się czy nie dołożyć trochę $ i nie kupić TS-251 i dorzucić 4GB RAM. Mam pewne obawy czy TS-228 z 1GB RAMu poradzi sobie z wieloma plikami torrent. Jak myślicie?
 
Jaki rodzaj pamięci wrzucić: 1X4GB czy lepiej 2X2GB? Jaki model najlepiej wrzucić do TS-251?
 
Jak wrzucisz 1×4gb to zawsze w razie potrzeby można dołożyć drugie 4gb i masz 8
 
Ok. Zamontuję 4GB na początek, ale jeżeli kupuję nówkę w sklepie TS-251 i 4GB Ramu czy będę mógł sam to zrobić? Nie stracę przez to gwarancji?
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Ok. Zamontuję 4GB na początek, ale jeżeli kupuję nówkę w sklepie TS-251 i 4GB Ramu czy będę mógł sam to zrobić? Nie stracę przez to gwarancji?
QNAP zachęca do rozbudowy serwerów ;) o ile będą działać :p
Ale polityka sklepów moze być różna. Dlatego bij do distro... Zadzwoń do chłopaków z FEN czy z EPA, powiedz, że jesteś z forum i potrzebujesz kupić serwer od nich w detalu - upust Twoja sprawa :D. I dodaj, że koniecznie potrzebujesz ew. możliwosci instalacji RAM'u. Często nawet po zakupie sie zgadzali :)
 
Możecie mi podpowiedzieć która wersja rtorrenta będzie działała na TS-251?