Nie można po prerwie kontynuować ściągania- komuikat błędu

kris

Passing Basics
Beginner
26 Lipiec 2008
22
0
16
50
Zachodniopomorskie
Jak rozwiązać problem błędu przy próbie ponownego rozpoczęcia pobierania. Jeżeli przerwę ściąganie i ponownie chcę je rozpocząć pojawia się w stacji komunikat: error- jaka może byctego przyczyna ??
 
W programowym kliencie BT. Jeżeli przerwę sciąganie plików i ponownie chcę je przywrócić, to po kliknięciu w zakładkę pliki nie ukończone zamiast ich nazw, po chwili pojawia się komuikat: error, i nic więcej. Pozatym wszystko działa jak należy,

I jeszcze jedno pytanie (sory, że w tym poscie). Mam bardzo duży problem z konfiguracją qnapa tak aby działał jako serwer plików. Mam kablówkę z 1 IP założyłem konto DyDNS, przekierowałem porty ale po wpisaniu adresu DyDNS pokazuje mi się strona startowa routera, jeżeli wpiszę dokładnieszy IP dla portu 8080 (aktualnie przypisany qnapowi przez router) to mam stronę serwerawww qnapa, z niej próbuję wejść na stronę główną qnapa, ale nic z tego <tancze> . CO ROBIĘ ŻLE <glupi> pomocy
 
1. Wyczyść liste "Finish List" .
2. Zaktualizuj firmware do najnowszego lub jeśli masz już najnowszy to zrestartuj serwer.
3. Sprawdź na innych torrentach.
4. Sprawdź czy błąd występuje również na plikach ściąganych z HTTP.

Od początku istnienia swojego QNAPa masz ten problem ?

kris napisał:
Nie korzystałem dotąd z qgeta, tydzień temu zainstalowałem go ponownie, również on nie pokazuje mi torrentów których pobieranie wstrzymałem
A wogóle coś pokazuje ?
 
Zrobiłem tak jak opisałeś, na razie nic. Ponowie próbę ale jak zakończą się obecne zadania pobierania. Inne programy wznawiają ściąganie. Tutaj wyglada to tak. 1. loading data 2. data error (pliki torrent wstrzymane). Qget po zalogowaniu pokazuje wszystko jak należy, oprócz powyższego problemu.