NMP 1000 - sam sie wylacza

Dyskusja w 'Network Media Player (NMP)' rozpoczęta przez użytkownika marcos, 16 Styczeń 2010.

Ładowanie...
  1. marcos

marcos Guest

Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem tego urzadzonka i jestem w trakcie ustawien. Wgralem najnowsze oprogramowanie i teraz czeka mnie jeszcze konfiguracja ogolna. Bardzo mi sie podoba shout cast radio i duzo z niego kozystam jednakze caly wczorajszy dzien mialem problem z ta funkcja. Otoz parokrotnie w pare minut ( okolo 5min ) po wlaczeniu radia qnap sam sie kompletnie wylacza !! Ktos moze mi powiedziec o co tu chodzi i gdzie szukac rozwiazania. Dodam ze na poczatku myslalem ze to ustawiony wygaszacz tak reaguje ale jednak po wylaczeniu go dalej jest tak samo. CO MAM ZROBIC ??????? Dzieki za jakies odpowiedzi.

2. leszek1976

leszek1976 Nowy użytkownik Noobie

Miejscowość:
    Łódź
    Local Time:
    06:52
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Ustawiony wygaszacz? Samoistne wyłączanie powoduje ustawienie czasu uśpienia. Jeśli nie pomyliłeś wygaszacza z czasem uśpienia, to wyłącz czas uśpienia lub ustaw na wyższą wartość.

3. marcos

marcos Guest

Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Tak, zgadza sie to wszystko przez to ustawienia czasu uspienia. Wylaczylem to i wszystko gra. Co innego jest wylaczenie HDD po pewnym czasie. Dzieki

Ładowanie...