Pakiety brzmiące miękko jak deszczówka i sumy kontrolne z wyrazistym basem - czyli szydera z audio..

Silas Mariusz

rm -rf /
Help us, GOD!
5 Kwiecień 2008
10 213
31
2 316
153
39
Nowy Sącz
forum.qnap.net.pl
QNAP
TS-x77
Ethernet
1 GbE
.. szyderstwo z audiofilstwa:
Pakiety brzmiące miękko jak deszczówka i sumy kontrolne z wyrazistym basem | Audiovoodoo

Wszystko wskazuje na to, że nie ma ostatecznej granicy zaskakiwania do jakiej mogą się posunąć producenci sprzętu audio. Dopiero co oniemieliśmy na widok specjalnych kabli LAN, a tu już można się natknąć na coś zupełnie nowego. Coś, przy czymkabelki „for audio” produkcji Denona wyglądają jak amatorska popierdółka do podpięcia taniego routera z demobilu z ledwie zipiącym pecetem 386DX.

Możemy też zobaczyć jaki koszmarny błąd popełnia się podpinając sprzęt sieciowy audio kabelkiem za 5 złotych. To niedopuszczalne. To powinien być Chord Sarum Ethernet Tuned ARAY. Tylko i wyłącznie. Albo coś lepszego (jak znajdziemy…)

aaudiovoodoo.org_wp_content_uploads_2014_04_sarum2.jpg




Ze strony produktu:
Wszystko czego szukasz ma odpowiedni przepływ i muzyczną rację. Jak w przypadku innych kabli Tuned ARAY, to wszystko naprawdę łączy się z muzyką

Jedną z najczęściej wyrażanych opinii o jakości kabli Tuned ARAY jest niesamowita spójność w zakresie ich charakterystyki. Kable Tuned ARAY w dramatyczny sposób redukują poziomy szumów w systemach w których są używane. W efekcie otrzymujemy muzykę z niesamowitą skalą detali, dynamiki i spójności. To dotyczy wszystkich kabli Tuned ARAY – analogowych, cyfrowych, kabli USB i Ethernet.

Kabel Ethernet Sarum Tuned ARAY jest efektem eksperymentów. Już wcześniej mogliśmy zademonstrować efektywność kabli Tuned ARAY w połączeniu USB a teraz mamy to samo w połączeniu Ethernetowym. Na swój sposób kabel Ethernet Sarum Tuned ARAY robi największe wrażenie.

Więcej tej poezji mozna znaleźć na stronie produktu.

aaudiovoodoo.org_wp_content_uploads_2014_04_sarum1.jpeg


Ceny:
1 metr – 1600 funtów
2 metry – 2400 funtów
3 metry – 3200 funtów
 
Kupiłem, polecam każdemu zwłaszcza wersję USB !!!
Odkąd używam nic mi nie szumi - nawet po 0,7.
 
:glupi:

a ja jade na chińskich kablach i tak wsio słychać :D
 
to za 3 godzinki ;)
potem nawet fale w eterze bedą lepiej płynąć :D