Pomoc Photo Station - jakość jpeg'ów

CYBURek

Nowy użytkownik
Noobie
24 Maj 2012
3
0
1
52
Warszawa
QNAP
TVS-x71
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Witam,
przejdę od razu do meritum, czy i gdzie w PhotoStation można zmienić współczynnik kompresji dla prezentowanych przez aplikację zdjęć?
Podaje na wejściu zdjęcia w bardzo dobrej jakości a w podglądzie PS mam porażkę (lekkie mydło na ostrości), w porównaniu do S (poprzednio korzystałem) to jest więcej niż słabo :-(
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,
Piotr

( TVS-671/ 4.2.1)
...wysłałem również zapytanie do support'u qnap'a, ciekawe co mi odpowiedzą...
...jak na razie cisza ze strony support'u qnap'a :-(
 
Odezwali się do mnie ale nic nie zostało na razie wniesione w temat ze strony support'u poza sugestią abym ponownie wygenerował podglądy zdjęć.
Moja rozmowa trwa, zobaczymy jaki będzie jej finał...
Pozdrawiam,
Piotr
 
Support QNAP'a zasugerował mi najpierw iż to problem z podglądami i powinienem ponownie je wygenerować. Wytłumaczyłem że nie o to mi chodziło i "problem" jest w zbyt mocnej kompresji oryginałów jak są procesowane przez PS. Zapytałem czy i gdzie mogę ją zmienić, ale odpowiedź jaką otrzymałem w tej materii to - nie ma takiej możliwości.
Teraz poproszono mnie o zrzut log'ów aby ich developer mógł na to popatrzeć,, cytuje: "Can you send me you diagnostic logs (diagnostic tool from app center) So I can check it with the developers?" - jeszcze tego nie zrobiłem. Temat rozwojowy jest ciągle.
No i pozamiatane... :-(
Ostatecznie informację jaką dostałem od support'u to cyt.: "unfortunatelly, there is no possibility of changing level of compression."
Wróciłem do punktu wyjścia.
Pozdrawiam,
Piotr
 
  • Sad
Reakcje: qiui