phpxmail a poczta witrualna polska pl

Dyskusja w 'Centrum aplikacji QPKG' rozpoczęta przez użytkownika marek, 16 Luty 2010.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. marek

marek Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    02:20
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam, Mam uruchomiony xmail. Działa ok. Mam jednak 2 kłopoty. 1. Nie mogę wysłać maila z webmaila z mojej ...... .. ...... ..... . ... ..... ....... ...... .. ............ ........... ....... .. ......... .. ....... ....... ... ....... ......... .. ....... ... ........ ...... ........ .............. .. .......... ....... .... ........ ... .. . .. .. ..... ....... ... .... ......... ........ ...... .. ....... ... ................. ... ............ .............. ........ . .......... ............ ..... .... ...................... . ............. . ..... ...... ... ......... .. ...... .... .............. . ... ...................................... ...... ..... ... ........ . .. ....... .... .. .... .... .............. ......... .. . ..................... .... . .................. .... . ..................................... .. . ................................. ...... ............ . ......... ...................................... ...... ..... ... ........ . .. ....... .... .. .... .... .......................... . .................................... ...... ......... ... .... ................ ...... ........... .......... ........ ........ ..... ......................... ..................... ... ....... ............... . ....... ...... ........... .......... ........ ........ ..... ......................... ..................... ... ....... ............... .... ........ .. .... ...... .. ...... ........ ..... .. .......... ...... ......... ....... ... ................. ....... ..................... .....