[PROBLEM] Adapter WiFi - podłączenie

Dyskusja w 'Network Media Player (NMP)' rozpoczęta przez użytkownika vivix, 23 Styczeń 2010.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. vivix

vivix Guest

Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam, Niedawno zakupiłem QNAPa NMP-1000. Skonfigurowałem go i zaktualizowałem firmware na wersje 1.1.4 PAL. Wszystko ładnie śmiga. Problem się pojawił jak ............ ............ ....... .... ......... .......... .. ..... ..... ....... .......... ... .... .. ......... ..... ...... ..... ......... .......... .............. .......... . ... ........... ... .......... ..... .............. .......... ....... ........ ... ........ .. ...... . ...... ....... .......... .............. ..... .......... ... . ............. ... .. ...... ..... .. ... ..... .. .... ... ... .. .... ....... . ....... ... ... .... .. ................ ............. .. ............ ........ ..... ............. ............... ... . .. . ........ .................. .......... .. ...... ..........