[PROBLEM] Pliki *.exe

Dyskusja w 'Serwer WEB i aplikacje (PHP oraz bazy danych SQL)' rozpoczęta przez użytkownika Blitzer, 23 Listopad 2009.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. Blitzer

Blitzer Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    06:31
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam! Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem urządzenia TS-119. Postanowiłem przenieść na nie moją stronę internetową. Do tej pory miałem zainstalowanego xamppa. W ........ ...... ........... .... ..... ....... .. ........... .. .... .. ....... ......... ........... .... ...... .... .......... .... . ........ ....... ....... ............... ....... ...... .. ....... .... ........ .. ........... .. .... ....... ... ........ .... ..... ............. ....... .......... ... .... ..... .. ..... ... .. ........ ... . ...... ........ .... ....... ...... ........ . ....... .... ........ ......... ............ ........ ...... ....... ........ ............. .. ..... ... . . ........ ..... ........ ... ............ .. .................. .. ........... ................................... ..... ........ . ...... .. .......... .......... .......................... .... ......... ........ ...... .... ...... .. .... ........ ..... .. .... ........ ........ ... ...... ..... . ........... ...... . ........ .... ........... . ........ .... .. ... ..... .. .... ........ ............ .. .... ....... .... ... .. ........ ...... ...... ... ........... .... . ....... ...... ........ .... . ........ ......... ..... ....... .......... ... ....................................... ... ..........