[PROBLEM] Udziały, SSH, QPKG

Dunczyk

Nowy użytkownik
Noobie
28 Lipiec 2009
5
0
1
Witam.
Mam takie pytanie.
Dlaczego w TS-439Pro nie widać wszystkich katalogów (chodzi o katalogi użytkowników) przez manedżera webowego. To samo dzieje się ( a właściwie to nie dzieje) w przypadku ftp.
Widać tylko kilka katalogów.Wgrane najnowsze firmware.
 
Re: TS-439 Pro

Witam.
1. W sumie jest 29 udziałów sieciowych, a widać to co na dołączonym obrazku...
2. Ustawienia też na obrazku, jeżeli są potrzebne inne inormacje to proszę powiedzieć jakie. (firmware 3.1.0 Build 0627T)
3. Mam też problem z SSH, zaraz po wpisaniu nazwy urzytkownika połączenie zostaja zamknięte przez serwer (ustawienia portu,ver SSH sa ok). Do połączenie używam PUTTY.
Połączenie telentowe chodzą ok.
4. Dogranie paczki QPKG kończy się komunikatem o niepowodzeniu.(AjaXplorer_2.3.9 i Optware_0.99.163_TS-439).
5. Kupiłem Qnapa z pakietem NBD. Czy gdzieś sie trzeba zarejestrować ,żeby ta opcja była "żywa" , czy funkcjonuje automatycznie od momentu zakupu urządzenia ?

Sorry za serie pytań,ale mam to urządzenie od 4 dni...

Pozdrawiam.
 

Załączniki

  • web.JPG
    web.JPG
    105,8 KB · Wyświetleń: 438
  • set.JPG
    set.JPG
    184,4 KB · Wyświetleń: 449
Re: TS-439 Pro

1. Web'owy menadzer plikow jest troche ubogi i docelowo ma byc zastapiony przez Ajaxplorer.
Zrob screen ktory pokaze udzialy z panelu zarzadzania udzialami.

3. Czy logujesz sie jako 'admin' ? Ja niestety nie mam takiego problemu - moze wgraj firmware jeszcze raz.

4. :/ To bardzo nie dobrze... Mozna sprobowac instalowac paczki z konsoli ale ty nie mozesz sie zalogowac.
Moze trzeba jeszcze raz zainicjalizowac NAS'a... Nie wyglada aby pracowal poprawnie :/

5. NBD to gwarancja Next Business Day oferowana przez dystrybutora firme FEN:
JEst to naprawde ciekawy ruch jesli chodzi o gwarancje urzadzen QNAP. Skontaktuj sie z firma FEN, odpowiedza na to pytanie:
http://fen.pl/index.php?go=2&act=6&prod ... 275a0e50e3