Rozwiązany problem z dyskiem wirtualnym i iSCSI

Dyskusja w 'iSCSI - Obiekty docelowe oraz dyski wirtualne' rozpoczęta przez użytkownika infor946, 30 Wrzesień 2009.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. infor946

infor946 Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    01:03
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam Kilka dni temu kupiłem TS-419P. Wsadziłem narazie do niego 2 dyski seagate 1,5TB zainstalowałem ext4 na RAID1. Następnie wydzieliłem sobie . ........... ..... ....... .. .... .......... .......... ...... ...... . .............. ... .. ..... . ... .... .......... ........ . .. ............. ... ... .... .... ........... .............. .. .. ..... . ..... . .. .......... ... ......... ... ............. . ... .... ...... ........ ........ ........ .......... ..... . .... ... .............. .. .. ............ ....... .... ... ............. ... ...... .......... ... ..... .. . ... ...... ..... ...... ....... ....... ........ ........ ....... ......... ....... ...... . .... ......... .. ........... . ........ .......... ..... ............. ... .. ........... ..... ... ... ........ ... ... ... ............. .. ............ ......... .. .... .......... .... . ........ .......... .. ..... ........... ...... ........... . .... .......... ..... ......... ............ ..... ......... ..... . .......... ........... ....... .. .... ... ......... .... .... ......... . ..... . ............ .. ......... . ........ ... .... ...... . ....... ..... . ......... ... ......... ....... .. ........ ...... ... .... ........... ..... .... ....... . ......... ....... .. .......... . ..... ..... .. ... ....... ........... . . ....... . ........ ..... ... ........ ..... . .......... ....... ....... ......... .......... ... ....... .... .......... . ................. . .......... ....... ...... .... ......... ........ .... ....... ...... ........ ... ... . ....... ...... . ..... .......... .... .. .. ....... .. ...... .... ............ ... ..... .......... ...... ...... ... .. ....... ....... .... .. ..... ............ .. ................ ..... .... ........ ... .... ... .. ...... .......... .... ... ..... ..... . .. ..... . . .... ...... .. .... .. ..... ... . ..... ... .. ... .. ........ . ... ... ... .......... ........ . ..... .......

Użytkownicy znaleźli te stronę szukając słów:

1. mapowanie dysku sieciowego vs iSCSI

,
  2. nowy dysk wirtualny iscsi

,
  3. virtualny dysk problem z uruchomieniem