problemy z uprawnieniami w NAS-2100

radziel

Nowy użytkownik
Noobie
25 Styczeń 2010
1
0
1
witam,
wlasnie przejalem po poprzednim administratorze zarzadzanie serwerem backup'u NAS-2100. Uzytkownicy kopiuja swoje pliki na serwer windowsowy, a nastepnie aplikacja DeltaCopy kopiuje wszystko do NAS wedlug ustalonego harmonogramu.
Mam konto administratora, moge zalogowac sie do panelu administracyjnego. Wedlug wskazan Access control w Network Share Managment moj user ma pelen dostep do zasobow. Gdy wchodze na zasob "\\<ip_address>" dostaje prompt o login i haslo. Loguje sie na administratora i wszystko dziala pieknie. Zasob i jego zawartosc jest jak najbardziej widoczna. Mam uprawnienia do edycji plikow. Przy wejsciu do katalogu glebiej dostaje informacje o braku dostepu.
W jaki sposob ustawic dziedziczenie uprawnien aby i glebsze podkatalogi byly dla mnie dostepne?... lub jak zdalnie przywrocic wybrany plik z backupowanego zasobu? W DeltaCopy opcja restore przywraca caly zasob, a tego nie chce.

Jedyna rzecza jaka zmienialem to ustawienie nowego hasla (opcja "run as" w harmonogramie DeltaCopy) bo backup sie nie wykonywal. Zostalo zmienione haslo admina.