Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

Offtop, ale nie mogę wysłać prywatnej wiadomości. Czy na tym routerze dysk USB kręci się cały czas? U mnie tak było i zwróciłem router do sklepu, identyczny model.
 
Połącz się z serwerem po FAQ SSH i zainstaluj manualnie:
Bash:
cd /share/Public
wget http://pool.qnapclub.pl/projects/packages/rtorrent/releases/2016-b1226-0.9.6/rtorrent_0.9.6-1226_x86.qpkg
sh rtorrent_0.9.6-1226_x86.qpkg
Powiem szczerze że dałeś mi zagadkę jak to mam zrobić. W S z tego co pamiętam wybierałem konsolę i wpisywałem polecenia. Tutaj tak nie ma? Zrobiłem to przez WinSCP.

Pokazały się dwa błędy:
upload_2016-12-30_21-7-36.png


Po wszystkim:
upload_2016-12-30_21-10-46.png


W qNap pojawia się rTorrent i już znany komunikat:
upload_2016-12-30_20-58-47.png


Nie wiem czy to może mieć jakieś znaczenie:
upload_2016-12-30_21-2-14.png


Niestety rTorrent nadal nie działa. Może nie mam włączonego WebServera albo PHP my admin o ile te funkcje są potrzebne do działania. Może jeszcze potrzebuję przekierować jakieś porty. Tak tylko głośno myślę.

Chyba nie pozostaje mi nic innego jak czekać na stabilną wersję 4.3. Pobawię się i przejrzę co ma ten NAS i najwyżej ustawię konfigurację od nowa. W sumie serwer leżał w opakowaniu 6 miesięcy.
 
Mów mi Floyd.

Korzystałem kiedyś z PuTTY ale WinSCP jest mi "bliższy".
Zrobiłem to przez PuTTY.

Log z systemu:
upload_2016-12-30_21-48-13.png

Niestety efekt ten sam.


Spróbowałem wejść do DebugMode według instrukcji rtorrent [x64] - Engine (0.9.2->0.9.4) and UI update, service control improvements. Nie mogłem wejść, dlatego przekierowałem porty na 6009 i pojawiło się okno logowania! Tylko nie wiem jaki jest login i hasło =P.


//Edit
Znalazłem na forum. Standardowe hasło to admin a login to rtorrent i odpaliło. Okazało się ze wszystko leżało w przekierowaniu portów na port 6009.

Niestety nadal nie umiem sobie poradzić z pozbyciem się komunikatu:
upload_2016-12-30_22-13-24.png
 
Wrzuciłem to i zaczekam na stabilna wersję a do tego czasu zasypie Was pytaniami o Qnapa :D.

A powiedzcie mi proszę czy komuś udało się naprawić te filmy i napis brak możliwości odtwarzania dźwięku?

Czy będzie można oczekiwać że będzie można odpalić film na przeglądarce w Tv bez Flash Player?
 
A pomyliłem się. Chciałem powiedzieć że to wyrzuciłem, ale Natchnąłeś mnie jakimś artykułem gdzie była informacja ze Monitorix działa na porcie 6007. Więc zainstalowałem jeszcze raz już z przekierowanym portem.

Informacja z logów (jest ich sporo wybrałem plik rtorrent.debug):
1483198387 W Ignoring ~/.rtorrent.rc.
1483198387 I failed to open listen port
1483198387 C Caught exception: 'Could not open/bind port for listening: Address already in use'.

No więc, coś chyba sie popierdzieliło z UPnP i postawiały mi tam wiele przekierowań portów. Nagle przekierowanie portu na 6007 poszło z dymem i nie chciało się dodać. Wprowadziłem je ręcznie od strony serwera. Dotychczas robiłem to przez myQnapCloud.

W każdym razie rTorrent odpalił!

upload_2016-12-31_17-9-57.png


Co dziwne przy uruchomieniu Monitorix nie może sie połączyć i go uruchomić. Przekierowanie nie idzie po zewnętrznym adresie tylko próbuje to robić wewnątrz sieci i wybiera adres wewnętrzny:

upload_2016-12-31_17-7-9.png


Tak powinno być?
 
U mnie jest generalnie problem z odtwarzaniem wideo z dźwiękiem. W HD Player wideo jak działa to nie ma dźwięku albo wcale nie działa. W Plex, Kodi, VLC działa wideo w przyśpieszonym tempie :) no i bez dźwięku. Ktoś zrypał chyba pulseaudio albo sterowniki alsa, choć próbowałem obu.
Więc jak ktoś chce 4.3 używać do oglądania filmów to odradzam póki co (przez HDMI).
 
Ma może ktoś pomysł jak uruchmić Netmgra?
auto mi nie jeździ

link do apki może ? jak ona jest zainstalowana etc ?
Prawdę powiedziawszy, przykro że ci auto nie jeździ.
Jeśli chodzi o netmgr to jest to standardowa apka do obsługi sieci - co tu więcej pisać? To jest to co klikasz w panelu sterowania: Sieć i przełącznik wirtualny. W 4.3.2 jest w wersji 1.4.1 i można niby toto zaktualizować do 1.6, ale po czymś takim siec się wywala :p a z tą standardową 1.4.1 (instalowana razem z 4.3.2) jest problem jak piszę wyżej.
 
Beta 4.3.2.0050

Po aktualizacji nie chce wstać Cloud Backup Sync Beta. Ktoś ma podobnie? Pewnie reboot wystarczy ale akurat NASa reboocić nie mogę, więc pytanko do używających, czy mają podobnie.
 
Ja nie mam żadnych problemów, a wręcz przeciwnie. Zaczął mi działać dostęp do plików przez QFile
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. madsonic
  2. thumbnails
  3. smoke
  4. icestation