Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

A komuś znikło zarządzanie w PhotoStation ?
 
Ja póki co mam problem z transmission i twonky...
No właśnie, Transmission też mi ten soft od QNAPa sprawdzający kompatybilność paczek z 64 bit wyrzucił jako "nie pójdzie". Niedobrze, trzeba czekać na aktualizację paczki albo co...

via Tapatalapatalak

Cześć. Rozwiązałeś już problem z Transmission na QTS 4.3?? Pytanie czy to problem Beta czy już się go pozbyli...
 
Ja transmission uruchomione mam w kontenerze i śmiga :)
 
Ja 2 robiłem update z 4.2 do 4.3. Jeżeli jest jakiś myk na to, to proszę o wskazówki. Chyba, ze jest jakaś alternatywna instalka? Jestem świeżym użytkownikiem QNAP :)
 
@badziewiak dla wersji produkcyjnej odczekanie dwóch miesięcy to IMHO zupełne minimum. Ja poczekam na pewno dłużej, bo nie chcę przesiadać się z produkcją na coś co może być tylko i wyłącznie przyczyną kłopotów.
4.3.X testuję sobie i czuć sporą różnicę, ale należy wytrzymać i poczekać na prawdziwie stabilną wersję.
 
@badziewiak dla wersji produkcyjnej odczekanie dwóch miesięcy to IMHO zupełne minimum. Ja poczekam na pewno dłużej, bo nie chcę przesiadać się z produkcją na coś co może być tylko i wyłącznie przyczyną kłopotów.
4.3.X testuję sobie i czuć sporą różnicę, ale należy wytrzymać i poczekać na prawdziwie stabilną wersję.
Czy ktoś z beta testerów może sprawdzić, czy w virtualization station jest możliwość blokowania netu dla wybranych wirtualek?
 
bramy nie ustawiasz dla wirtualki :) ew. odcinasz ją na routerze :)
 
Ja mam zaobserwowałem coś dziwnego po zmianie, wgrałem betę 4.3.2.0050 do TS212P i po tym mam problem z odtwarzaniem muzyki przez zewnętrzny sreamer Yamachy. Do tej pory wszystko działało płynnie ( nic nie zmieniałem w ustawieniach serwera multimediów DLNA ) Urządzenie łaczy i rozpoznaje serwer i bibliotekę multimediów, widzi strukturę katalogów. Ale odtwarzać muzykę mogę tylko sortując po folderze, rzeczywistym ( struktura katalogów na dysku ). Sortując po wykonawcy czy albumie jest problem, widzi wykonawcę, czy album, ale prubując wejść do katalogu wyrzuca komunikat access denied. Co ciekawe przez odtwarzacz media z komputera wszystko działa poprawnie. Próbowałem już restart, odbudowanie multimediów czy indeksowanie i jest to samo. Jak nie rozwiążę problemu to pewnie wrócę do starej wersji, tylko jak to zrobić?
Z góry dzięki za wszelkie rady.
Jacek.
 
Ja chyba wrócę do 4.2 i zaczekam na stabilne 4.3 dopiero wtedy będę mógł się bawić. Bo na zień dzisiejszy mam wrażenie że nowe funkcje działają ale stare już przestają.

A działa wam moze nowe repozytorium:
upload_2017-1-13_14-57-27.png


Nie da się z tamtą zainstalować. Może to przez to że przeszło się na nową architekturę?

Za każdym razem jest takie coś:
upload_2017-1-13_15-4-1.png
 
No Panowie, trzeba ciutkę przeczytać. Na głównej stronie dla QTS 4.3.x stoi jak byk:

ATTENTION QTS 4.3.x uses 64-bit system architecture and may not support some 32-bit applications.
Download the QTS 64-bit compatibility tool, and install in QTS.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. madsonic
  2. thumbnails
  3. smoke
  4. icestation