Pomoc QFile i Huawei P8 Lite

toomas08

Entry Technician
Q Associate
22 Luty 2014
50
5
8
QNAP
TS-x53
Ethernet
null
Witam.
Mam problem z QFile zainstalowanym na Huawei P8 Lite. Problem tkwi w tym, że program nie wysyła zdjęć na NAS. Sprawdzane na 2 takich samych telefonach czyli to nie problem jednego egzemplarza. Program sprawdzałem też na dwóch telefonach Galaxy S5 i tam program działa bez problemowo. Czy ktoś z Was spotkał sie może z podobnym problemem?
 
Odgrzeję i Podepnę, bo mam podobny problem z Huawei P9 i TS-251A.
Ustawiłem wysyłanie automatem plików z telefonu aby robić kopię zapasową na NAS i trzymać w swojej chmurze.

Ustawiłem dwie reguły w Qfile na Huawei P9:
- pierwsza wysyła wszystkie zdjęcia z P9 do NAS - ta działa ekspresowo i wysyła do NAS
- druga powinna wysyłać ukryte pliki i zdjęcia, które trzymam jako niewidoczne w jednym miejscu na P9 i kieruje je do Ukrytego katalogu PRIV na NAS
upload_2017-6-1_14-26-28.png


Niestety mam kłopoty z automatycznym przekazywaniem wg drugiej reguły co daje dwa problemy:
1. albo Qfile nie wykrywa nowego pliku i nie tworzy zadania wysłania
2. albo Qfile wykrywa nowy plik (foto) w folderze na P9 i wysyłanie kończy się błędem "ładowanie nie powiodło się! oczekiwanie na ponowną próbę"
Zdjęcia przeysłają się zaraz po utworzeniu/edytowaniu reguły dwa, a fail jest gdy powinny reagować automatem na zmiany w folderze.

W Qfile mam zapisane dwa profile logowania do NAS - jako admin i jako użytkownik o ograniczonych dostępach. Użytkownik ma dla PRIV, który jest folderem Ukrytym i użytkownik ma zablokowany dostęp - Deny.

Czy możecie podpowiedzieć co generuje te problemy i jak ewentualnie je rozwiązać lub alternatywnie.
 
Ostatnia aktualizacja naprawia mi aplikacje i wysyła zdjęcia po ich zrobieniu.
Cofam to co napisałem. Kolejna aktualizacja znów spowodowała ze to co działało świetnie, przestało działać =/.
Dobra znalazłem. Teraz widzę w ustawieniach parametr "Becground uploading", ustawiłem i chyba działa.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Qfile - problem z przekazywaniem plików