Rozwiązany Qnap 509 pro (3.1.1 Build 0815T)+AD+VPN

Dyskusja w 'Windows Active Directory' rozpoczęta przez użytkownika sob_k, 15 Październik 2009.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. sob_k

sob_k Nowy użytkownik Noobie

Miejscowość:
    Opole
    Local Time:
    01:02
    Oceny:
    +1 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam wszystkich Mam dość nietypowy problem z moją 509'tką Otóż w jednej z filii, gdzie pracuję mam połączonego Qnapa do AD który ........ .... . ...... ..... .......... ........ .... .......... ............ .... .. ... .... .............. ..... ...... .... ........ ........... ....... . .... . .. ........ .............. ....... .... . ...... ..... ... ..... ......... ....... .. ......... .. .... ........... .......... ...... ............. .. ........ ... .. ..... ......... ... ....... ........ ... ...... ........................... ........ .............. ... .. .................................. ........... .............................. ..... ........ .. .............. ......... ..... . .. .......... .... .. .... ...... ...................... ... . ......... ......... ..... ... ....... . ..... .... .... . ........ ....... ... ........ ............. ...... ........ ... ............. ........ ...... ............ . ....... ..... .................. ................... ............ ...... ....... ... ...... ........... ... ......... .......... ...... ..... .......... .. ....... ... ....... .......... ...... .......... ....... .. ........ .... .. .......... ..... . ...... ... ........... .. ............ .. ...... . .. .............. .......... ............ ..... ......... . .. ......... .... ......... ........ .. ......... ... .... ....... ................ ........... ............ ......... ........ .....

Last edited by a moderator: 8 Luty 2014
    • Lubię to! Lubię to! x 1