Pomoc Qsync problem z logowaniem

Janou

Passing Basics
Beginner
21 Luty 2016
23
3
3
37
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Witam,

Mam pewien problem. Nigdzie na google nie ma rozwiązania. Na oficjalnym forum już jest temat jednak martwy, bez rozwiązania. Otóż od kilku dni mój qsync na windowsie co chwile loguje się i rozłącza. I tak w kółko. Synchronizacja trwa wieki. Problem występuje na dwóch komputerach z win7 64bit.
Korzystając z okazji chciałbym się zapytać czy ktoś ma jakąś dobrą alternatywę do tego programu? Chciałem przetestować bittorentsync na moim NASie jednak ten się nie odpala (connection timeout). Swoja droga jest jakiś program w którym sam ustalam kierunkowość synchronizacji? Takie rozwiązanie interesuje mnie najbardziej. Z góry dziękuję za odpowiedź!

Pozdrawiam
 
moim skromny zdaniem trzeba zrobić wyłaczyc usluge QSYNC, ponowne uruchomienie NASa, właczenie uslugi QSYNC
na komputerze odinstalowac QSYNC, wyczyscic jego zapisane opcje, reboot kompa, instalacja qsync'a

jak to nie pomoze - pisz , moze ktos cos wiecej wie

aha - wyłacz firewall'a na kompie i program antywirusowy .. czasami sie wpierd..ja tam gdzie nie powinny ;)
 
O qsync nie miałem dobrego zdania do czasu ostatniej aktualizacji klienta. Teraz złego słowa o tym nie powiem. Jak połączenie się zerwie, to próbuje przywrócić je do skutku. Jeśli klient odzyska dostęp do NAS, wznawia połączenie. Teraz jestem bardzo zadowolony.
 
O qsync nie miałem dobrego zdania do czasu ostatniej aktualizacji klienta. Teraz złego słowa o tym nie powiem. Jak połączenie się zerwie, to próbuje przywrócić je do skutku. Jeśli klient odzyska dostęp do NAS, wznawia połączenie. Teraz jestem bardzo zadowolony.

Dzięki za opinię! Temat nie aktualny ponieważ znalazłem chyba llepszą alternatywę:p Syncovery. ma kilka wad ale spełnia moje oczekiwania:)