RAID-1 problem

Dyskusja w 'Macierz oraz woluminy dyskowe' rozpoczęta przez użytkownika brelo, 11 Marzec 2009.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. brelo

brelo Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    09:12
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Nie wiem czy temat jest odpowiedni ,ale nie wiedziałem gdzie to napisac. Problem zaczął sie dzis w nocy.Chciałem wrzucic jakis malutki .... .. ...... .... ........... .......... .. .... .... ........... ..... ...... ... . ... .... ......... ........ ................... .. ..... ....... .... .... .......... ..... ... ... . .... ........ .. ..... .... ................... ...... .. ..... . .......... ......... ... ..... ....... .. ........... ... ....... ....... .... ..... .......... . .... . ...... . ............ ... .. .. ........... ....... . .. ........................ ....... . ....... ....... ........ ............. . .......... ..................... ....... . ....... ....... ........ . .......... ...................... ....... ........ . .......... .................... ....... ... .... .... .. ... ... .. ........ ... ..... ........... ................ ... ....... .... ..... . ... .. .... .. ... .... . ....... ........ .. .... ..... .... . .......... ........ .. ........... ..... .. ... .. ..... .... ..... .... .......... . .... ... ..... ........ .. .......... ......... ..... ...... . ........ . ..... ................ .... .... .... ..... . ....... ........ . ..... .. ... ............. ... .... ..... ....... . ............ ...... .... .......... ... ......... ....... ............ .. .......