Szybki transfer danych na QNAP TS-209

tron

Nowy użytkownik
Noobie
13 Marzec 2009
1
0
1
Chce kupić do malej firmy Dysk sieciowy QNAP TS-209, pod ten dysk będzie podpięte około 20 jednostek, które intensywnie będą korzystać z danych zawartych na dysku QNAP... to wewnątrz firmy i na zewnątrz po FTP dodatkowo może okazać się ze zaloguje sie na niego kolejne 20 albo i więcej! użytkowników... Czy dysk utrzyma transfer danych przynajmniej na poziomie 1 MB dla jednego użytkownika? Moze stosuje tutaj nie właściwą terminologie i źle zadaje pytanie, ale zależy mi na bardzo szybkiej wymianie danych z tym urządzeniem... pomiędzy max 50 komputerami...
 
Witam,

musisz rozglądnąć się za innym urządzeniem ponieważ ts 209 nie spełnia minimalnych wymagań/oczekiwań - wystarczyło zerknąc w specyfikację dostępną na stronie producenta
Kod:
FTP server
.Access file from remote location via
FTP server; supports up to 32
concurrent connections; FTP with SSL/
TLS(Explicit)mode; passive FTP port
range control
Backup server

czyli max 32 jednoczesne połaczenia....

chyba że zakładasz że max jednocześnie będzie 25 użyszkodników - wydaje mi się jednak że serwer plików oraganizuje się nadmiarowo - czyli np. u mnie w firmie jest 11 kompów na codzień w porywach do 16 jednoczesnie pracujących stanowisk - i tu mój qnap 209 pro II się sprawdza jako serwer plików

pozdrawiam, c.