Przy piwie TS-119+ pierwsze wrażenia

marek197879

Nowy użytkownik
Noobie
6 Marzec 2015
2
3
3
45
QNAP
TS-119P+
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
zakupiłem co prawda używany ts-119+ ze względu na 1.6 zegar i 512ram trochę się naczytałem o różnicach miedzy S o qnap i czy faktycznie S góruje na QNAP jeżeli chodzi o soft????
zdziwiło mnie że tak stary model jak ts-119+ ma w sumie niezłe graty w stosunku do obecnie wprowadzonych dlaczego tak wolno wprowadzane są zmiany na tych platformach???
i do obeznanych wilków forum jak można zapytać od czego zacząć lekturę forum aby nie zadawać bezsensownych pytań tak dla laika w tym temacie???
z góry dziękuję za podpowiedzi
 
zdziwiło mnie że tak stary model jak ts-119+ ma w sumie niezłe graty w stosunku do obecnie wprowadzonych dlaczego tak wolno wprowadzane są zmiany na tych platformach???
Są wprowadzana w tym samym tempie co na platformie x86. Natomiast funkcje, których brakuje to już ograniczenia platformy ARM.
Energooszczędne - ARM
Wysoka wydajność - Intel
 
N/1.5: Brak związku z tematem [Off-Topic]
no nic zadam pytania do odważnych świat należy:)
zrzuciłem zdjęcia na dysk jest ich około 36tys i oczywiście zaczął się mozolny proces robienia miniatur orientacyjnie ile to może potrwać przy ts-119+ czy jest możliwość przyspieszenia???
kolejne pytanie wrzuciłem wszystko do katalogu multimedia ładnie ułożone w katalogi jest ich 265 ale photo stacion wrzuca wszystko to jednego wora po zrobieniu miniatur i robi z tego oś czasu czy jest możliwość żeby było to tak przejrzyste jak ja zrobiłem z moimi podziałami na katalogi i czy miniatura jest jakoś rozpoznaje zdjęcie i jak przeżucie zdjęcie do innego katalogu nie będzie znowu robił miniatury i czy one są tak niezbędne???
 
Mógłbyś zadać je odpowiednio tytułując i w dedykowanych działach? Do tego tematu wracaj wyłącznie jeśli chcesz podzielić się opinią bądź kontynuując jej tematykę.