Pomoc TS-251+ 4GB Kodi

Asvaltinho

Nowy użytkownik
Noobie
25 Październik 2016
2
1
3
30
QNAP
null
Ethernet
100 Mbps
Witam.
Problem występuje na urządzeniu QNAP TS-251+ 4GB.
Po zainstalowaniu HD Station przeglądałem aplikacje w poszukiwaniu KODI, niestety bez efektów.
Chciałem podłączyć Qnap za pomocą HDMI do TV i przeglądać swoje multimedia, niestety nie mam takiej aplikacji, ani jakiejś podobnej.
Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Może są jakieś inne sposoby na odtwarzanie muzyki, filmów, zdjęć przez HDMI na TV?


Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.2 Build 20161021
Model serwera: QNAP TS-251+
 
Kodi jest dostępne w HD Station. HD Station to aplikacja dedykowana do odtwarzania w TV po HDMI, można do Qnapa podłączyć bezprzewodową klawiaturę i w ten sposób korzystać i z KODI, PLEXA, Music Station, Video Station i wielu innych.
Kodi można ściągnąć do HD Station: myKODI - u mnie działa bez problemu.
 
Witam.
Problem występuje na urządzeniu QNAP TS-251+ 4GB.
Po zainstalowaniu HD Station przeglądałem aplikacje w poszukiwaniu KODI, niestety bez efektów.
Chciałem podłączyć Qnap za pomocą HDMI do TV i przeglądać swoje multimedia, niestety nie mam takiej aplikacji, ani jakiejś podobnej.
Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Może są jakieś inne sposoby na odtwarzanie muzyki, filmów, zdjęć przez HDMI na TV?


Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.2 Build 20161021
Model serwera: QNAP TS-251+

Dodaj sobie te dwa repo, w tym drugim masz Kodi 17 beta 4 https://megawrzuta.pl/download/f46dace6222ff6c5d853b97858b3e681.html
 
  • Lubię to
Reakcje: Damian
nie nie to wina kodi z qpkg i nie ważne czy 16 czy 17 wersja. błąd jest w przerzucaniu dzwięku na amplituner - ale na ubuntu kodi działa poprawnie via linux station wlłąśnie sprawdziłem