Przy piwie TS-251 - Pierwsze wrażenia

Dyskusja w 'Kącik użytkownika: Opinie i komentarze' rozpoczęta przez użytkownika mario709, 4 Marzec 2015.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. mario709

mario709 Entry Technician Q Associate

Local Time:
    06:06
    Oceny:
    +20 / 1 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-x51
    Ethernet:
    100 GbE
    TS-x51 100 GbE
    Kupiłem NAS TS-251. Dorzuciłem do 8GB RAM i staram się ogarnąć o co w tym wszystkim chodzi Jestem totalnie świeży. ....... .. ... ............. .. .. ...... ........ ... .......... ...... ..... .... ............ .... ....... ....... . ............ ...... ............ ........ .... .. ....... .... . .. ...... ... ... .... .... .. ....... ....... .. .... .... ....... .. .... ........ .. .... . .. .......... ... ... .... . ... .... ........ .... ... . ... ............. .... .......... ......... . ....... . .... .... ..... .... ...... ....... ........ ... ........ ........... . ... ..... .... ... ......... .... ....... ...... . ....... .. ..... ...... .... ... ... .. ... .. ....... .............. .... .......... ....... ... ...... ......... ......... .... . .... . ........ .... .. ... ........... ...... ....... ........ ....... ............ .... ..... . ....... .......... ............... ........... ....... ...... ....... ...... ............. . ...... ........ ...................... ..... . ........... ....... . ...... .......... ....... ... .................................... ... ........ ...... ... ... ...... .... . ... ... . ...... ...... . ........ . ...... ... ........ ............ ... ..... ..... ......... ..... ....... .. .... ........ ..... ....... . ..... ...... .... ...... ....... . .... ...........

• Wygrany! Wygrany! x 1
    • Ciastko Ciastko x 1

Użytkownicy znaleźli te stronę szukając słów:

1. qnap ts-251 kamera rocam