TS-410 Turbo NAS

slawson

Passing Basics
Beginner
4 Listopad 2008
14
1
3
54
Warszawa
QNAP
TS-x59 Pro II
Ethernet
1 GbE
witam Was serdecznie

mając doświadczenie z TS-209 II zakupiłem do sieci domowej TS-410 Turbo NAS. Niestety na stronie producenta nie ma informacji dotyczących tego modelu :[

Głównym powodem takiego zakupu była atrakcyjna cena, jak też możliwość późniejszej rozbudowy o kolejne dwa dyski.

Chciałbym się upewnić, jaki FW pasuje do tego modelu, przypuszczam że będzie pasował od 409, i czy powinienem się wspierać dokumentacją od 409 ?

pozdrawiam
 
slawson napisał:
witam Was serdecznie

mając doświadczenie z TS-209 II zakupiłem do sieci domowej TS-410 Turbo NAS. Niestety na stronie producenta nie ma informacji dotyczących tego modelu :[

Głównym powodem takiego zakupu była atrakcyjna cena, jak też możliwość późniejszej rozbudowy o kolejne dwa dyski.

Chciałbym się upewnić, jaki FV pasuje do tego modelu, przypuszczam że będzie pasował od 409, i czy powinienem się wspierać dokumentacją od 409 ?

pozdrawiam

http://qnap.pl/sp_qnap_ts410.php

Co do FW to faktycznie - nic jeszcze do sciagniecia nie ma na stronach producenta.

Mozna sie podpierac dokumentacja np. do 439. Jest duze pdobienstwo wszystkich modeli bazujacych na FW w wersji 3.1. Roznica to oczywiscie hardware, ale FW wszedzie podobny.
Pozdrawiam
 
dziękuję za szybkie wyjaśnienie tematu :D

@Silas gratki za ten artykuł, bo tak naprawdę to kupowałem "kota w worku"

pozdrawiam