Pomoc Uruchomienie Virtualki z innej lokalizacji

dziadek-NET

Network Architect
Q's Professional
2 Styczeń 2016
511
21
18
40
QNAP
TS-x51
Ethernet
null
Witam
Proszę o pomoc po restarcie qnap-a virtualki zawsze przechodziły w stan uśpienia (żółta ikonka)
Chciałem je uruchomić za pomocą połączenia z stroną (www.myqnapcloud.com) tylko jak kliknę na ikonkę wirtualek to otwiera się okno z błędem
Co jest ?
Jak uruchomić tą wirtualkę ?
Nie mogę przejść do listy z wirtualkami aby kliknąć play

POMOCY
 
Jak nie masz vpn albo przekierowanego portu do usługi SSH lub telnet to nic nie zrobisz. Zostaje lokalny komputer z TW.


Edyta
Widzę jedna opcję
Jeśli masz jakiś przekierowany port to możesz włączyć tą usługę i ustawić ten port jak aktywny dla openvpn, ściągnąć konfig, i masz vpn.
 
hmm ale ja jestem noga w tych sprawach.
VPN przekierowanie portu to dla mnie na ten moment czarna magia, nigdy tego nie robiłem.

Sądziłem że jest po prostu możliwość uruchomienia konsoli za pomocą łącza myQnap --> QTS desktop
i tam wpisać komendę, w windzie jest możliwość uruchomienia konsoli tu nie.
Mu si być do tego specjalny program, przekierowanie portów itp ?
 
dziadek, widzę że kolejny raz nie odrobiłeś pracy domowej i przyszedłeś nieprzygotowany. Serio, wszystkie informacje można wyszukać w internecie albo w pomocy QuTaSa. Ty powinieneś się nas pytać o zawiłości konfiguracji kiedy już cokolwiek sam spróbujesz a nie do czego coś służy.
 
To jednak przez upał jaki panuje na plaży ;)
ok
poproszę tylko o poradę jaki port powinienem ustawić na moim routerze aby już wszystko działało.

Zadzwonię do mojego operatora internetu aby zdalnie ustawił na routerze ten numer portu.
Proszę o info jaki numer mam mu podać ewentualnie co jeszcze mam im przekazać aby zaczęło działać połączenie przez myQnap