Pomoc Vmobile - dostęp z "zewnątrz"

elpik

Entry Technician
Q Associate
26 Listopad 2014
74
10
8
46
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Witam.
Właśnie podłączyłem 2 kamerki do mojego ts-451 i chciałem mieć dostęp do kamerek poprzez Vmobile ale... w sieci domowej mam ale gdy jestem gdzieś inndziej ( u znajomych, na mieście) nie mam takiego dostępu.
Czy ktoś wie czy jest taka możliwość a jak tak to jak to zrobić?

Vmobile ver 3.0.2
Surveillance Station ver 5.0.3

prosze o pomoc
 
dzięki juz sobie poradziłem... wystarczyło podac adres serwera xxxx.myqnapcloud.com i działa bez problemu i nie trzeba mieć publicznego IP wtedy
 
nic więcej nie robiłem. skonfigurowałem jedynie apke tak jak trzeba i tyle. nie wiem na jakim systemie używasz tej appki bo ja na iOS i nie ma problemu. nie wiem jak działa na Androidzie lub W10 bo nie mam do nich dostępu
wszystko dział na porcie 8080
 
Próbowałem zarówno na IOS jak i ja androidzie ale zauważyłem jedna rzecz np aplikacja Qfile ma kilka możliwości podłączenia np po ip lub qnap cloud lub qnap link i wszystkie aplikacjel działają przez qnap link a jak wybiorę qnap cloud to nie chce się połączyć. Problem polega na tym ze moja wersja vmobile nie ma możliwości podłączenia przez vlync. A jak jest u Ciebie ? (Przy łączeniu można kliknąć opcje żeby wybrał jak ma się laczyc)
 
Też mam problem z połączeniem się z aplikacji Vmobile . W czasie łączenia się w tej samej sieci wszystko jest ok, jednak spoza sieci wi-fi, wyskakuje komunikat "Failed to Connect to the Server". Oczywiście inne aplikacje czy w tej samej czy zewnętrznej sieci łączą się bez problemu. Czy ktoś ma na to złoty środek?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. vmobile