Pomoc wlasna chmura do synchronizacji kontaktow kalendarza i itp

siubuk

Entry Technician
Q Associate
23 Sierpień 2014
68
5
8
30
QNAP
Ethernet
null
Witam czy istnieje jakas appka (po za owncloud bo to cos nie dziala na nowym sofcie. ) ktora umozliwi mi synchro z tel danych takich jak sms kontakty i dane ?
 
kiedy dzialalo mi to na owncloud. czy na firmwerze 4.2.1 owncloud chodzi?widnieje mi napis w ustawieniach

Ostrzeżenia konfiguracji
Serwer internetowy nie jest jeszcze poprawnie skonfigurowany, aby umożliwić synchronizację plików, ponieważ interfejs WebDAV wydaje się być uszkodzony. Proszę sprawdź ponownie przewodnik instalacji.
 
chodzilo to wszystko przed wymiana serwisowa qnapa. wtedy wszytko bylo banalna wystarczylo instalacja z appcenter i ustawienia loginow i hasel i wszsytko dzialalo a teraz jakies jaja:( wyczytalem ze dziala tylko do wersji 4.0.2 a ja mam 4.1.2
 
Witaj,
Sorry że tak długo ale delegacyjnie / przeciwpożarowo wygoniono mnie do Krakowa, a ponieważ DK7 jest rozkopana, większość czasu spędziłem w korkach :p

Ponieważ temat dotyczy aplikacji zewnętrznej, która w dodatku jest świetnie opisana w manualu przekazuję link do niej
Installation Wizard — ownCloud Server Administration Manual 8.0 documentation

Masz tam krok po kroku jak utworzyć użytkowników, bazy danych itp... Zapoznaj się z nią i gdybyś napotkał problem - pisz.