Pomoc Administrator nie może zmieni uprawnień do folderu.

krzycho1989

Passing Basics
Beginner
28 Lipiec 2018
15
2
3
34
Czyżowice
lindom.pl
QNAP
TS-x51+
Ethernet
1 GbE
Cześć.
Mam problem z udostępnieniem folderu.
Kilka dni temu stworzyłem bezpośrednio na woluminie foldery współdzielone "Archiwum", "Krzysiek", "Lin" i inne, do których przypisałem różne uprawnienia.
Utworzyłem też użytkowników "Krzysiek" i "Lin" do których przypisałem następujące uprawnienia"
Folder Archiwum >odczyt/zapis dla użytkowników Krzysiek, Lin, admin, dodatkowo foldery w nim może tworzyć tylko admin
Folder Krzysiek >odczyt/zapis dla użytkowników Krzysiek, Lin, admin, dodatkowo foldery w nim może tworzyć tylko Krzysiek i admin
Folder Lin >odczyt/zapis dla użytkowników Krzysiek, Lin, admin, dodatkowo foldery w nim może tworzyć tylko Lin i admin
W miedzy czasie utworzyłem też inne foldery i użytkowników do których przypisywałem przeróżne uprawnienia.
Dziś rano otwieram NAS i nie mogę wejść do folderu Archiwum z żadnego z użytkowników, nawet adminem. Próbowałem zmieniać uprawnienia i ustawione mam dla użytkownika admin odczyt/zapis, dla grupy użytkowników odczyt/zapis.
I teraz uwaga! Jak wejdę w Grupy użytkowników>administratorzy>Edytuj uprawnienia folderu współdzielonego>zaznaczam odczyt/zapis i w podglądzie mam odczyt/zapis
Ale jak wejdę w Użytkownicy>admin>Edytuj uprawnienia folderu współdzielonego>zaznaczam odczyt/zapis to w rubryce podgląd jest napisane Brak dostępu
Tak samo jest z pozostałymi użytkownikami i nie mam pojęcia dlaczego.
Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Poniżej prezentuję jak to wygląda:
Foldery współdzielone:
azapodaj.net_images_4a462174be5e6.jpg

Uprawnienia folderów współdzielonych:
azapodaj.net_images_e647736f81322.jpg

Uprawnienia grup użytkowników:
azapodaj.net_images_bc9781b863f04.jpg

Uprawnienia użytkowników:
azapodaj.net_images_962d082d0a2de.jpg



Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4.0644 Build 20180710
Model serwera: QNAP TS-251A