Pomoc Aktualizacja ContainerStation - FailOverStock!

3Qn

Ave UBI!
Q's Expert
11 Czerwiec 2016
349
2
98
113
QNAP
TS-x73A
Ethernet
1 GbE
Witam,

Po krótce długo czekałem na aktualizację Dockera no i właśnie się doczekałem, jakżesz byłem rozczarowany jak twórcy łatki wylali się ciepłym moczem na mnie :-(. Domyślnym katalogiem instalacji był umnie katalog ContainerStation z podpowiednimi podkatalogami etc. backupami.
Po instalacji Stworzył nowy katalog olał już działające obrazy szczere Bóg zapłać!

A teraz tak na poważnie :D czy ktoś już z tym problemem się spotkał?

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0095 Build 20170216
Model serwera: QNAP TS-253A


PS. Ufff... Nie potrzebnie rozpoczełem lament obrazy po ponownym restarcie pojawią się :) niestety działać będą nieliczne :-( chyba zmigruję obrazy na wirtualną maszynę którą będę musiał stworzyć tak to incepcja się szykuje troszkę się zawiodłem po aktualizacji wersji dockera okazuje się iż jest ona i tak zdezaktualizowana.
 

Załączniki

  • upload_2017-3-2_19-58-26.png
    upload_2017-3-2_19-58-26.png
    65,4 KB · Wyświetleń: 58
Może jestem troszkę nie sprawiedliwy mój TS-253A to nie jest Hi-End no ale są wersje z wyższej półki, które tak naprawę wydaje mi się ze można by używać nie tylko hobbistycznie ale i w produkcji no ale takie wpadki ? Wersja z starym API jeszcze jakoś przeżyję ale fakt że popsuli dość fajnego menadzera troszkę mnie zirytował :/

Tak tak wiem prawdziwy admin kocha konsolę ale... niesmak pozostaje czekam na update ;)