Pomoc Aktualizacja Tvheadend

pa_blo

Entry Technician
Q Associate
12 Styczeń 2015
49
4
8
41
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Cześć.

Czy ktoś wie w jaki (o ile się da) sposób można zaktualizować do nowszych wersji ?
Zaktualizowałem do najnowszej wersji 4.
Ktoś ma i może poradzić jak to odpalić ? bo konfiguracja jest całkiem inna niż w wersjach wcześniejszych.
 
Cześć.

Czy ktoś wie w jaki (o ile się da) sposób można zaktualizować do nowszych wersji ?
Zaktualizowałem do najnowszej wersji 4.
Ktoś ma i może poradzić jak to odpalić ? bo konfiguracja jest całkiem inna niż w wersjach wcześniejszych.

Jak Ci sie udalo zaaktualizowac TVheadend na QNAP ?
 
Ktoś ma i może poradzić jak to odpalić ? bo konfiguracja jest całkiem inna niż w wersjach wcześniejszych.
Tu masz instrukcję. Jak się pobawisz i będziesz miał jakieś konkretne pytania to to daj znać. Wieczorem jak będę w domu i będę miał pod ręką swój nas to mogę spróbować coś podpowiedzieć. Konfiguracja nie jest trudna.
 
Jak się wybiera ??
upload_2016-1-30_8-28-11.png
 
A to jest oferta globalna czy przez znajomości? Może ktoś Ci to prywatnie udostępnia?

Mobilnie
Nie jest to oferta globalna, należy pamiętać, że content cyfrowy jest szyfrowany, a złamanie go jest niemożliwe i karalne.

Orange ma tą opcję ale zastanawiam się jakie urządzenia są potrzebne do tej TV jak piszę @pa_blo
Być może dają kartę ? i trzeba ją pod czytnik podłączyć aby działała, tego nie wiem nie znam ich rozwiązania.