Pomoc Aplikacje z QNAP Club - jak uruchomić

NaLesnik

Passing Basics
Beginner
24 Luty 2017
28
3
3
QNAP
TS-x53A
Ethernet
10 Mbps
Witam.
Mam problem z aplikacjami z QNAP Club.
Dodałem w App Center QNAP Club. Wybrałem interesujące mnie aplikacje. Dałem zainstaluj i...
Kiedy "klikam" otwórz, otwiera mi się wyłącznie okienko informacyjne o programie.
Aplikacja niestety nie.
W związku z powyższym mam pytania:
1. Jak uruchomić zainstalowaną aplikację (zależy mi na Calibre i Netflix)?
2. Czy należy coś dodatkowo ustawić na serwerze, aby aplikacja zadziałała? To takie pytanie uzupełniające do pierwszego.
3. Jak dodać skrót do aplikacji na pulpit? W przypadku QNAP Store skrót tworzy się z automatu, w innym przypadku prawoklik i utwórz skrót. W przypadku QNAP Club nie działa ani jedno, ani drugie.

Możliwe, że pytanie jest z poziomu lamera, ale byłbym wdzięczny za odpowiedź ;)

Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1.1086
Model serwera: QNAP TS-653A
 
Jak uruchomić zainstalowaną aplikację (zależy mi na Calibre i Netflix)?
Które Calibre ? są dwa ...

Netflix - musisz włączyć HD Station i tam się ono pokaże.

Widze że jedno Calibre też wymaga HD Station, drugie wymaga Apache73 (które jest płatne).

HD Station pokazuje obraz na porcie HDM podpiętym do nasa (tak baaaardzo uproszczając).
 
Jak uruchomić zainstalowaną aplikację (zależy mi na Calibre i Netflix)?
Które Calibre ? są dwa ...

Netflix - musisz włączyć HD Station i tam się ono pokaże.

Widze że jedno Calibre też wymaga HD Station, drugie wymaga Apache73 (które jest płatne).

HD Station pokazuje obraz na porcie HDM podpiętym do nasa (tak baaaardzo uproszczając).


Dziękuję za odpowiedź.
Poniżej podaję dodatkowe informacje.
Mam HD Station. Niestety Netflixa 1.0.2 nie widzę :-(
Calibre 3.34.0 i tylko taki widzę.
Zainteresował mnie jeszcze PhotoGIMP 2.10.13, ale po zainstalowaniu... też nie działa.
Wygląda to trochę tak, jakby programy instalowane z QNAP Club były niewidoczne dla NAS :-(
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. calibre