Pomoc Automatyczne aktualizacje- nie działają

panqmark

Nowy użytkownik
Noobie
21 Maj 2021
12
0
1
23
QNAP
null
Ethernet
null
Cześć!
Drodzy użytkownicy. Na urządzeniu QNAP TS-231P mam wprowadzone ustawienia automatycznej aktualizacji jednak QNAP nie aktualizuje się automatycznie. Logując się na urządzenie co jakiś czas wita mnie informacja o oczekującej nowej wersji QTS. Sytuacja powtórzyła się kilkukrotnie. Na początku myślałem, że przy ważnych lub rozległych aktualizacjach QNAP nie aktualizuje się automatycznie. Ktoś spotkał się z podobnym problemem? Gdzie tkwi błąd? Załączam screen z ustawieniami:
upload_2021-5-21_19-39-14.png


Pozdrawiam!
 
No cóż.. cieszę się, że problem nie dotyczy tylko moich urządzeń. Jednak pozostaje teraz znaleźć na to rozwiązanie. Zwróciłem uwagę, że na innych modelach QNAP nie mam tego problemu np. TS-251+
Nie wysyłałem jeszcze nigdy zgłoszenia oficjalnego, ale może to jest jedyny krok na tę chwilę?
 
Heja, mam identyczny problem. Używam NASa tylko jako domowego archiwum i zagapiłem się i nie aktualizowałem od marca. Teraz nie mogę niczego zaktualizować, nawet ręczna aktualizacja kończy się porażką, bez różnicy czy próbuje update najnowszy czy lipcowy czy wszystkie pomiędzy. Dostaję informacje że nie można rozpakować firmware, kod błedu 6. Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. błąd nr 4 przy aktualizacji
  2. aktualizacja kod błędu 4