Pomoc Brak dostępu do nazwa.myqnapcloud.com, serwera www po podpięciu się do VPNa

grafixonline

Passing Basics
Beginner
5 Listopad 2015
15
2
3
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witajcie.
Mam mały problem z dostępem do serwera z poziomu nazwa.myqnapcloud.com
Wszystko zaczęło się, od kiedy postanowiłem używać na routerze VPNa.
Jak wypnę się z VPNa mam normalnie dostęp i do mojego serwera www postawionego na qnapie jak i dostępu do panelu admina z IP 85.222.29.245


Jak podepnę się VPNem IP na routrze się zmienia. Tą zmianę widać również poprzez stronę myqnapcloud. Mogę przez nią wyszerować pliki i a tym koniec.
ai.imgur.com_dYgDQK3.jpg


JP wpisaniu adresu grafixnas.myqnapcloud.com na VPNie dostaję błąd:
ai.imgur.com_P2VaxG9.jpg


FTP się również nie może wbić.
Robiłem przekierowania portów. Również nic to nie daje.


Schemat sieci z przykładowym IP od UPC.
ai.imgur.com_Meq9pdU.jpg



Wczoraj wyrejestrowałem się i zarejestrowałem ponownie na stronie .myqnapcloud.com, niestety bez rezultatów.
Macie jakieś pomysły co tutaj jest nie halo?


Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.1 Build 20160201
Model serwera: QNAP TS-231
 
Zostaje Thompson albo router rt n18u. Tylko o ile pamiętam tomato miał squida a ja lecę na OFW asusowym.

VPN na routerze jest widziany jako jedno urządzenie więc czy jestem na smartfone czy na lapku i w dodatkowo podpiętym qnapie na raz nord widzi jeden "divajs" Mają teraz fajna promkę i jak się podzieli na 3 osoby po 2diwajsy to wydzodzi 1$miesięcznie.

Prawo w pl się troszkę zmieniło. A że czasem coś tam z torka zassiem to lepiej dmuchać na zimnem:)
 
W QNAPie nie mam jak już wspomniałem wcześniej.
ai.imgur.com_KnsASA5.png



W routerze jedynie w sekcji LAN coś może być chociaż sprawdziłem właśnie i bez rezultatów.
Zakładek proxy,www,squid strikte nie ma.

Spróbuję jeszcze podpiąć się do vpna z poziomu qnapa omijając router asusa