Pomoc Brak dostępu do plików po restarcie serwera i przywróceniu ustawień fabrycznych

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

neotps

Entry Technician
Q Associate
13 Maj 2016
48
3
8
69
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam, proszę o wyrozumiałość i pomoc.
W związku z atakiem wyłączyłem serwer - jak później doczytałem lepiej było tego nie robić. Nie wiem czy moje pliki ucierpiały gdyż po włączeniu serwera ten przestał się logować do sieci lan. Wyjąłem dyski i po włączeniu serwera i podłączeniu dysków zainicjowałem procedurę przywracania serwera do ustawień fabrycznych - opcja z zachowaniem plików. Dyski pracowały osobno(wolumin statyczny) i były zaszyfrowane przy pomocy szyfrowania dostępnego w QNAP. Po odszyfrowaniu nie widzę żadnych swoich plików - dyski są zajęte w 95% więc dane są. Nie wiem co zrobić, aby odzyskać dostęp do danych.
 
3/4 tych tematów - odtwórz udziały z nazwami tak jak były , wskaż ścieżki ręcznie
upload_2021-4-28_20-12-26.png
 
  • Lubię to
Reakcje: neotps i Ice
Szukałem :) Może trzeba przypiąć temat na górze na wypadek tych pytań... Sam dałbym sobie rękę uciąć, że parę lat temu pytałem o to, a jednak nie znalazłem swojego postu na ten temat. Dziękuję za pomoc i jednocześnie ubolewam, że nie szukałem lepiej i stałem się 3/4 głupich pytań :)
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. brak dostępu do plików