Pomoc Brak dostępu do ustawień administracyjnych

ryszard_f

Nowy użytkownik
Noobie
17 Listopad 2017
3
1
3
Kraków
QNAP
TS-x53
Ethernet
100 Mbps
Witam w moim pierwszym poście . Jeżeli to niewłaściwe miejsce proszę o wybaczenie i przesunięcie tam gdzie trzeba .
W moim QNAP 453 PRO po krótkim resecie nie mogę wejść do ustawień administracyjnych . Mogę natomiast przeglądać zasoby dyskowe znajdujące się na NAS-ie . Próba zalogowania się na konto Admin powoduje wyświetlenie komunikatu "niewłaściwy login lub hasło" . Próba zmiany hasła skutkuje tym , że do zasobów z nowym hasłem można się dostać , ale do konta administracyjnego nie.
Pozdrawiam i liczę na sugestie

ryszard_f

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0299
Model serwera: QNAP 453 PRO
 
Dziękuję za podpowiedź , ale wcześniej już sprawdziłem wszelkie kombinacje literowe i dalej nie działa. Natomiast z nowym hasłem , tak jak wcześniej pisałem, jest dostęp do zasobów dyskowych nie ma natomiast do panelu administracyjnego .
Pozdrawiam

Ryszard F
Przyciśnięcie przycisku reset przez 3 sekundy.
Dziękuję , ale problem pojawił się właśnie po przyciśnięciu przycisku reset przez 3 sekundy. Rozważam drugą opcję czyli 10 sekund , ale obawiam się, że może spowodować to utratę danych . Manual przeczytałem , ale nie mam doświadczenia , więc wolę zapytać
Pozdrawiam
Ryszard F
 
Próba zmiany hasła skutkuje tym , że do zasobów z nowym hasłem można się dostać , ale do konta administracyjnego nie.
Czegoś tu nie rozumiem. Jak to możliwe, że użytkownik dokonuje zmiany hasła do konta "admin", skoro nie może dostać się do konta administracyjnego?
 
Próba zmiany hasła skutkuje tym , że do zasobów z nowym hasłem można się dostać , ale do konta administracyjnego nie.
Czegoś tu nie rozumiem. Jak to możliwe, że użytkownik dokonuje zmiany hasła do konta "admin", skoro nie może dostać się do konta administracyjnego?
Już odpowiadam , reset 3 sekundowy , następnie qfinder pro , konfiguracja i już mam zasoby dyskowe . I tylko one

Pozdrawiam

ryszard_f
 
Nowy problem = nowy temat! LENIU !
Witam wszystkich na forum
Mam ten sam problem. Kupiłem dopiero co NASa TS-251. Przy pierwszym uruchomieniu udało mi się wszystko ładnie skonfigurować. Później zaktualizowałem firmware. Niestety nie potrafię dokładnie określić kiedy przestałem mieć dostęp do nas'a. Krótko mówiąc reset nic nie pomaga. Na urządzeniu miga na przemian dioda zielona i czerwona, lecz po wpisaniu hasła admin pojawia sie komunikat: "błąd logowania. Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasła. Dostęp przez przeglądarkę nie działa. Bardzo proszę o pomoc.