Przy piwie Co w zamian za S

Co za lamusy...
upload_2016-5-22_15-32-36.png


upload_2016-5-22_15-33-45.png


Widać że mieliście S.

Dla nas ulga jeśli wrócicie do S.
 
  • Sad
Reakcje: vuxc
Ktos cie obrazil ze wyzywasz nas od lamusow?

Nie znalazlem takie opcji mimo ze szukalem jej i to dosc dlugo, wyrazilem swoje zdanie poparte moim doswiadczeniem.
To ze okazalo sie ze nie mam racji nie oznacza ze nalezy mnie czy kilkoro z nas obrazac ;)
 
CDN.
Kolejne dni z Q to sprawdzanie aplikacji.
Plex na Q i na S taki sam, ale na Q działa zdecydowanie lepiej, szybciej.
Zainstalowałeś Plexa i nie zaprosiłeś znajomych :D
Będzie jak już wszystko zostanie zrobione na nowych dyskach :)

I tym sposobem przy wsparciu technicznemu którym :Deal: BARDZO DZIĘKUJĘ :Deal: za pomoc @mariuszsal , @unr3al2 ,@Silas Mariusz , @balagaan (kolejność przypadkowa) w rozpracowaniu QNAP działa tak jak chciałem :D

Ps. Podziękowania :Deal: osobie (nie mogę podać nick, ale będzie wiedzieć o kogo chodzi), dzięki której miałem możliwość przetestowania Qnapa. Bez tego pewnie bym się nie zdecydował na zakup i bym żałował ;)
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Czytając Wasze wypowiedzi odbieram wrażenie że ustawienie Q graniczy z cudem, za do S to takie urządzenie wkładasz dyski i masz wszystko.
A ja powiem tak: Q intensywnie rozwija swoje oprogramowanie. Już teraz działa w miarę dobrze. Wymaga jeszcze dopieszczenia, ale jest coraz lepiej. Jak nie pasi Q, to wybierz sobie coś innego. Tyle tylko że to coś inne nie ma tak mocnych urządzeń jak Q. Przykładowo TVS x71 i7 16G. Masz takie coś w S lub gdzie indziej? Dlatego właśnie wziąłem Q, bo konkurencja się poddała. Co oczywiście nie znaczy, że konkurencja nie ma tańszych zamienników słabszych urządzeń.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus