Pomoc Container station controler unifi

kerajnt

Passing Basics
Beginner
17 Luty 2021
15
2
3
45
QNAP
TS-459U
Ethernet
1 GbE
Witam mam problem z działaniem o ile instalacja ( docker ) poszła gładko o tyle na jeden lokalizacji śmiga w drugiej nie wiem dlaczego sam proces poszedł gładko nawet jest info że uruchomiony natomiast nie mam dostępu do kontrolera brak adresu url nie wiem skąd się to bierze .
 
Witam jeśli źle ująłem pytanie przepraszam , zainstalowałem w container kontroler unifi poszło ładnie gładko jednak nie pokazuje że działa ale nie mogę się wbić na ten kontroler ( brak adresu IP ) tak to wygląda :
upload_2021-3-13_17-21-6.png

na innej maszynie zrobiłem dokładnie to samo i wszystko śmiga
upload_2021-3-13_17-23-2.png


co może być problemem ? ustawienia sieciowe ?
 
domyślnie port 8080 qnap'a jest juz zajęty przez serwer WWW qnapa
wiec zmień port 8080 na 9080 i będzie lepiej
to samo dotyczy portu 443
z racji że używasz Container Station do wystartowania tego - to nie potrafie Ci pomóc (docker run/portainer tylko wspieram)
 
domyślnie port 8080 qnap'a jest juz zajęty przez serwer WWW qnapa
wiec zmień port 8080 na 9080 i będzie lepiej
to samo dotyczy portu 443
z racji że używasz Container Station do wystartowania tego - to nie potrafie Ci pomóc (docker run/portainer tylko wspieram)
Eh żeby to było takie proste niestety zmiana portów nic nie dała ( fuck) nie wiem co może być jeszcze ?
dalej mam :
upload_2021-3-13_18-45-1.png

dziwne że w przełączniku mam adres :
upload_2021-3-13_18-46-1.png
 
Weź statyczne IP, wybierz jakieś podmontuj z folderu /config i ruszy.

Widzę, że w nowej wersji /unifi i wszystko wleci do tego katalogu
 
Nie jestem ekspertem takim jak pigers, ale zrób dockera od zera, daj mu statyczne ip i podmontuj katalog z dysku na /unifi żeby docker gdzieś wrzucał dane. Jak ruszy to ip jakie wybrałeś:8443 i masz.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Unifi
  2. unifi docker
  3. tomcat
  4. exec format error