Pomoc Czy jest nowy tutorial jak dodać QNAP jako kolejne urządzenie w Resilio Sync?

Deshroom

Nowy użytkownik
Noobie
27 Październik 2016
1
0
1
49
QNAP
Ethernet
100 Mbps
Dzień dobry,

kupiłem (fizycznie jeszcze go nie mam czekam na kuriera) QNAP TS 212P jako uzupełnienie ResilioSync. Mam sieć 3 prywatnych komputerów z kilkoma folderami (głownie filmy i zdjęcia rodzinne oraz muzyka) w sumie około 100GB jako alternatywa Dropbox Pro z którego zrezygnowałem.

Czy nie ma świeższego tutoriala migracji Resilio do QNAP niż ten 3 letni (ostatnio była zmiana nazwy i nowa wersja) BitTorrent Sync Installation & Setup Tutorial :: Storage、Shared Folder、File access、Internet、Multimedia ::NAS :: QNAP ?

Jest tego trochę ale nie ma konkretnej informacji jak powiązać kolejne urządzenie (wersja PRO)
ai.imgur.com_07cZUup.png

Powinno być miejsce w aplikacji Resilio na QNAP żeby wpisac klucz zamiast dodawać pojedyńcze foldery doda się wszystko.

Zamierzam zainstalować Resilio na QNAP, przywiazać QNAP jako kolejne urządzenie do Resilio i po zakończeniu indeksowania pustego folderu na QNAP, zatrzymać usługę Resilio na QNAP, skopiować do folderu 100GB i ostatecznie właczyć ponownie Resilio. Po zindeksowaniu powinno wszystko działać bez synchronizacji 100GB.
Wewnątrz będą 2 HDD 250GB i 500 GB, dysponuje też 128BG pendrive. Więcej mi nie potrzeba.

Jestem laikiem więc proszę o cierpliwość.

Dzięki za rady jak nie osiwieć podczas instalacji Resilio, bo na początku było ciężko :)