Pomoc Czy Qnap TS-228 wspiera migawki?

NonamePL

Nowy użytkownik
Noobie
28 Styczeń 2018
9
0
1
51
QNAP
null
Ethernet
1 GbE
Ostatnio pojawił się nowy TS-228A, który wspiera migawki.
Czy ktoś wie lub może potwierdzić, że TS-228 wspiera migawki czy niestety nie?
 
Screenshot w załączeniu
 

Załączniki

  • Qnap1.jpg
    Qnap1.jpg
    117,7 KB · Wyświetleń: 55
Ale słyszałem, że dopiero w NAS z 4GB RAM było to możliwe, dopiero ostatnio w styczniu 2018 wyszedł nowy TS-228A (dodatkowa literka A), który to wspiera?
Tak się zastanawiam czy ten starszy TS228 to ma czy też nie?
 
Pytanie czy na pewno jest Ci to potrzebne. Jeśli do firmy to ok, do domu?! Ja ustawiłem migawki i po roku czasu stwierdzam ze na co mi to (grzecznie mówiąc).

Podczas pierwszej instalacji Nas powinien być wybór jak ma dysk być skonfigurowany i to tam wybierasz czy mają być włączone migawki. Chyba nawet w woluminie prostym można to ustawić.

Jaki tam masz QTS?
 
Mam najnowszy QTS 4.3.4.0435 z 30-12-2017, niestety w tym moim TS-228 nie ma takiej mozliwości, dopiero od stycznia tego roku TS-228A ma mieć taką funkcjonalność - juz to sprawdziłem doświadczalnie - nie ma tej opcji.
Jest to dodatkowe zabezpieczenie, jakby nie patrzeć - jak się sensownie skonfiguruje to ostatnie 3-5 migawek pamieta i potem nadpisuje, wtedy chyba byłoby ok?
Czy da sie skonfigurować auto backup przyrostowy w net bak replikator tak, aby uzytkownik windows7, który nie ma uprawnień administratora nie musiał go za każdym razem podawać przy uruchomieniu laptopa, w celu uruchomienia tej aplikacji net bak replicator? W tej chwili taki normalny uzytkownik jak odpala kompa to przy autostarcie ma ostrzeżenie, że do uruchomienia aplikacji net bak replikatora trzeba podać hasło admina?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Ts228