Czy to zda egzamin

Dyskusja w 'Network Media Player (NMP)' rozpoczęta przez użytkownika mirasor, 18 Grudzień 2009.

Ładowanie...
  1. mirasor

mirasor Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    20:07
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Przyszedł czas na podłączenie sieci do Qnapa. Zakupiłem Router D-Link DIR-300 i Adapter WiFi EDIMAX EW-7711 USn. Pytanie do obeznanych bo ja nie miałem jak do tej pory do czynienia z Routerami tym bardziej wifi czy ta konfiguracja z odtwarzaczem zda role , wiem ze odpada po sieci 1 giga.

2. Silas Mariusz

Silas Mariusz SysOp Administrator

Miejscowość:
    Nowy Sącz
    Local Time:
    21:07
    Oceny:
    +1 337 / 30 / -5
    Followers:
    22
    QNAP:
    TVS-x71
    Ethernet:
    1 GbE
    TVS-x71 1 GbE
    czyli jak dobrze rozumiem NMP-1000 bedzie pracowal po WiFi?

Wiesz co... Ja mam router Linksys WRT54GL pracujacy w standardzie 802.11g i NMP-1000 laczyl sie przez Access Point D-Link'a 1353 (nie pamietam dokladnie modelu) .. wszystko dzialalo ok... Oczywiscie po za filmamy z BluRay'a ktore potrzebowaly duza przepustowosc do przeslania danych.

3. mirasor

mirasor Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    20:07
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Mam pytanko . Żeby bezproblemowo korzystać z sieci BT na podanym sprzęcie to muszę prze kierunkować porty w D-LInku na Qnapa . A i jeszcze jedno pobierałem plik ( 35 giga) po wyłączeniu i ponownym załączeniu pobierania nastąpiła weryfikacja pliku która trwała z 2 godziny . Czy to jest jakiś błąd z mojej strony czy ten typ tak ma czy właśnie ma to coś wspólnego z portami .

4. Silas Mariusz

Silas Mariusz SysOp Administrator

Miejscowość:
    Nowy Sącz
    Local Time:
    21:07
    Oceny:
    +1 337 / 30 / -5
    Followers:
    22
    QNAP:
    TVS-x71
    Ethernet:
    1 GbE
    TVS-x71 1 GbE
    1) Do poprawnej pracy faktycznie musisz przekierowac porty ktore masz ustawione w urzadzeniu aby sciagac torrenty.
    2) Co do sprawdzenia torrenta... faktycznie moze taka sytuacja wystepowac jesli np. urzadzenie zostanie niepoprawnie zamkniete. Przynajmniej tak mi sie zdaje.

Poleć tę stronę