Czy to zda egzamin

Dyskusja w 'Network Media Player (NMP)' rozpoczęta przez użytkownika mirasor, 18 Grudzień 2009.

Ładowanie...
  1. mirasor

mirasor Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    02:11
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Przyszedł czas na podłączenie sieci do Qnapa. Zakupiłem Router D-Link DIR-300 i Adapter WiFi EDIMAX EW-7711 USn. Pytanie do obeznanych bo ja nie miałem jak do tej pory do czynienia z Routerami tym bardziej wifi czy ta konfiguracja z odtwarzaczem zda role , wiem ze odpada po sieci 1 giga.

2. Silas Mariusz

Silas Mariusz SysOp Administrator

Miejscowość:
    Nowy Sącz
    Local Time:
    03:11
    Oceny:
    +1 450 / 30 / -6
    Followers:
    24
    QNAP:
    TVS-x71
    Ethernet:
    1 GbE
    TVS-x71 1 GbE
    czyli jak dobrze rozumiem NMP-1000 bedzie pracowal po WiFi?

Wiesz co... Ja mam router Linksys WRT54GL pracujacy w standardzie 802.11g i NMP-1000 laczyl sie przez Access Point D-Link'a 1353 (nie pamietam dokladnie modelu) .. wszystko dzialalo ok... Oczywiscie po za filmamy z BluRay'a ktore potrzebowaly duza przepustowosc do przeslania danych.

3. mirasor

mirasor Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    02:11
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Mam pytanko . Żeby bezproblemowo korzystać z sieci BT na podanym sprzęcie to muszę prze kierunkować porty w D-LInku na Qnapa . A i jeszcze jedno pobierałem plik ( 35 giga) po wyłączeniu i ponownym załączeniu pobierania nastąpiła weryfikacja pliku która trwała z 2 godziny . Czy to jest jakiś błąd z mojej strony czy ten typ tak ma czy właśnie ma to coś wspólnego z portami .

4. Silas Mariusz

Silas Mariusz SysOp Administrator

Miejscowość:
    Nowy Sącz
    Local Time:
    03:11
    Oceny:
    +1 450 / 30 / -6
    Followers:
    24
    QNAP:
    TVS-x71
    Ethernet:
    1 GbE
    TVS-x71 1 GbE
    1) Do poprawnej pracy faktycznie musisz przekierowac porty ktore masz ustawione w urzadzeniu aby sciagac torrenty.
    2) Co do sprawdzenia torrenta... faktycznie moze taka sytuacja wystepowac jesli np. urzadzenie zostanie niepoprawnie zamkniete. Przynajmniej tak mi sie zdaje.

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.