Pomoc Długa ścieżka z filmami po dlna

branetre

Passing Basics
Beginner
19 Wrzesień 2012
13
2
8
37
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Mam zagwozdkę w moim Qnapie ts-251, otóż męczy mnie dość długa ścieżka dostępowa do filmów po sieci dlna. Po wejściu w Serwer (na telewizorze) mamy 3 katalogi Video, Music, Photo, jak wchodzę w Video, to mam katalog Multimedia, za nim kolejno Folder, a dopiero w nim filmy i katalogi z filmami. W S zaraz po wejściu w katalog Video mam dostęp do filmów i katalogów z filmami. Czy da się to jakoś ustawić żeby nie było aż tak długiego drzewa katalogów?
 
Pobaw się tu:
upload_2018-1-28_21-30-23.png

dalej:
upload_2018-1-28_21-31-12.png

i tu masz opcję zabawy:
upload_2018-1-28_21-31-49.png


czy będzie mniejsze drzewo ... nie wiem ( mi nie przeszkadza) ... pobaw się i zdaj recenzje.
 
Nie do obskoczenia, bawiłem się już opcjami ale jedyne co udało mi się ustawić na sensowne to właśnie "Folder". Możliwe że da się to jakoś zmienić z konsoli ale to nie moja liga (na razie).
 
Nie chce się powtarzać, ale tutaj musiała by się zmienić polityka programistów z Q. Tak ustawili i tak już jest. Zapewne mógłbyś zmienić to na sztywno gdzieś w systemie, działać by działało do póki by się coś nie zmieniło np. aktualizacja.

Jak by ktoś znalazł rozwiązanie, tez chętnie bym je zmienił bo osobiście również uważam że to jest słabe jak wie się jak to wygląda gdzie indziej.
 
  • Lubię to
Reakcje: SushiMan
Nie chce się powtarzać, ale tutaj musiała by się zmienić polityka programistów z Q. Tak ustawili i tak już jest. Zapewne mógłbyś zmienić to na sztywno gdzieś w systemie, działać by działało do póki by się coś nie zmieniło np. aktualizacja.

Jak by ktoś znalazł rozwiązanie, tez chętnie bym je zmienił bo osobiście również uważam że to jest słabe jak wie się jak to wygląda gdzie indziej.
Są 2 rzeczy, które mnie irytują 1. właśnie te długie ścieżki, a druga to brak możliwości dodawania kont premium do download station. W S miałem konto uploaded i działało jak ta lala, a tu nie dość że nie działa, to alternatywa zmusza użytkownika do dodawania repo z innego źródła i co gorsze instalowania paczki javy oraz jd2 celem usprawnienia czegoś, co mogło by działać jak ta lala. Tłumaczyć chyba nie trzeba jakie zagrożenia niesie ze sobą instalacja pakietów z innych źródeł niż te wbudowane...
 
Napisałem w sprawie dlna, oraz download station i obsługi kont premium. Czytałem o tym wczoraj i tak naprawdę to kwestia napisania skryptu, oraz zaimplementowania go i spięcia z tym co widzimy w przeglądarce. Wole takie rozwiązanie, a niżeli instalowanie java i jd2. Zobaczymy, nie liczę na rozwiązanie problemu szarego polaczka, ale cuda się zdarzają ;D
 
  • Lubię to
Reakcje: Paweł Tołoczko

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. download dlna