Pomoc Darmowe domeny i ddns

sereknr1

Entry Technician
Q Associate
22 Sierpień 2017
56
3
8
44
QNAP
TS-x53B
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
Siema, szukam darmowej domeny z końcówką .eu. Czy zna ktoś jakiś serwis który oferuje za free domeny, przeglądałem polskie strony większość z nich ma promocję roczną 0 zł jednak później ściągają hajs i to dość konkretny. Ponadto jak by ktoś miał stronę z ddns za free też był bym wdzięczny ? Wrzućcie jakiś linki pozdro!
 
Aaaa trybie o co Ci chodzi szukam/ałem domeny (dns) do strony aby podpiąć wordpressa, natomiast ddns to inna para kaloszy gdyż chciałem je podpiąć pod qnap-a gdyż mam zmienne IP (jednak od czasu podpisania umowy z moim usługodawcą cały czas posiadam ip niezmienione) i utworzyć serwer ftp. Na tę chwilę mam ddns z noip.com gdyż miesiąc jest za free, ale szukam czegoś tańszego lub za free. Rozumiesz teraz? Byłem nieprecyzyjny.
 
Pigers a może będziesz wiedział dlaczego file station nie łączy się z chmurą OneDrive czy Google Drive ? Klikasz w wybraną otwiera się connector w nowej karcie natomiast w serwerze informacja "trwa uwierzytelnianie" i nic się nie dzieje jedyna chmura, która działa do połowy to microsoft onedrive business, connector przerzuca Cię na stronę Microsoftu jednak później pojawia się błąd.
 
Pigers a może będziesz wiedział dlaczego file station nie łączy się z chmurą OneDrive czy Google Drive ? Klikasz w wybraną otwiera się connector w nowej karcie natomiast w serwerze informacja "trwa uwierzytelnianie" i nic się nie dzieje jedyna chmura, która działa do połowy to microsoft onedrive business, connector przerzuca Cię na stronę Microsoftu jednak później pojawia się błąd.
nowy problem = nowy temat.
 

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. noip