Pomoc Domyślny użytkownik i hasło w rtorrent

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Dman

Entry Technician
Q Associate
6 Czerwiec 2014
65
11
8
39
Wrocław
QNAP
TS-x69L
Ethernet
100 Mbps
Witam Państwa.

Zainstalowałem wczoraj rtorrenta ponieważ download station przestał mi działać na komórce. Prawdopodobnie wina softu ale mniejsza o to.
W każdym bądź razie zainstalowałem rtorrenta i odrazu wyskoczył problem. Wyskakuje mi strona gdzie powinienem wpisać login i hasło jednak program nie przyjmuje loginu i hasła. Próbowałem zresetować qnapa i odpalić jeszcze raz rtorrenta jednak nie pomaga.

qnap ts-269L
wersja firmwaru 4.1.1

Help :)
 
ok o transdroida zapytam w innym temacie bo już mnie trafia.

Ale mam pytanie jak ściągać przez rtorrenta , przez przeglądarkę i magnet file ? Da się wogole ? nawiasem mówiąc couchpotato super sprawa :-D
 
Załóż nowy temat z konkretnym pytaniem w tytule a odpowiem Ci w formie How-To/Tutorialu :)

FYI:
...
3. Nowy temat zatytułuj poprawnie. Staraj się zaznaczyć w tytule dyskusji, czego ona konkretnie dotyczy.
4. Nie „podczepiaj” się ze swoim pytaniem pod istniejącą dyskusję. Do rozpoczętych dyskusji przyłączaj się, jeśli masz zamiar wypowiedzieć się na temat określony przez autora postu lub związany z dalszą treścią rozmowy. Nie będzie pobłażania!
5. Odpowiadając na temat zwróć uwagę, czy ma on związek z tematem. Często zdarza się, że dyskusja zbacza z tematu (off-topic), a forum staje się zaśmieconym i chaotycznym zbiorem informacji.
...

Powyższe zasady są niezbędne, aby utrzymać ład i porządek oraz budować tematycznie ułożoną bazę wiedzy.
Netykieta i zasady
;)
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. rtorrent uzytkownik