Pomoc Dostęp do folderu Qsync via wi-fi

pawel8200

Nowy użytkownik
Noobie
20 Lipiec 2019
7
0
1
QNAP
TS-100
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Witam,
Czy jest możliwość udzielenia dostępu(zmapowania) do folderu Qsync w sieci lokalnej bez korzystania z aplikacji Qsync client? Chciałbym mieć dostęp do tej lokalizacji na NASie przez windows explorera - z resztą folderów nie mam problemu. Widzę wszystkie foldery oprócz wyżej wspomnianego Qsynca.
Pozdrawiam i załączam screena.

Model serwera: QNAP TS-128a
 

Załączniki

  • qsync.png
    qsync.png
    126,9 KB · Wyświetleń: 59
jak zrobisz do niego udział to czemu nie
pamiętaj że to folder ukryty

Kolego właśnie dzisiaj dostałem oficjalną odpowiedź od helpdesku że to niemożliwe bo Qsync nie obsługuje tego:

"Qsync does not support SMB, FTP or AFP for file access. It is necessary to access Qsync files via File Station or the Qsync utility.
With the Qsync utility, you can setup the Qsync folder on the PC and pair a local folder to the NAS folder."


Why can’t I see the files in the Qsync folder when I tried to access them from SAMBA, FTP or AFP?


Więc temat rozwiązany, chyba że potrafisz obalić tę teorię..
 
pracuję na koncie admin wpietym do QSync'a ...

i twierdzę że się da ... ale czemu nie chcesz mieć QSync'a ? pierwsze połączenie z "załadowanym" folderem będzie długie , ale potem będzie lepiej (nawet na wifi ...).
 

Załączniki

  • 2019-08-19_20-48-09.mp4
    12,5 MB · Wyświetleń: 51
pracuję na koncie admin wpietym do QSync'a ...

i twierdzę że się da ... ale czemu nie chcesz mieć QSync'a ? pierwsze połączenie z "załadowanym" folderem będzie długie , ale potem będzie lepiej (nawet na wifi ...).

Nie chcę ściągać na dysk komputera całej jego(Qsynca) zawartości, ale z drugiej strony chcę mieć dostęp do tego folderu żeby w każdym momencie mieć możliwość pobrania czegoś na komputer, lokalnie.