Dostep do Php z nowym Firmwarem 3.0.0 Build 0430T

Dyskusja w 'Serwer WEB i aplikacje (PHP oraz bazy danych SQL)' rozpoczęta przez użytkownika daniel300, 20 Czerwiec 2009.

Ładowanie...
  1. daniel300

daniel300 Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    00:01
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam szanownych forumowiczów.Mam pytanie odnośnie Php.Chciałbym dostać się do php na którym mam postawioną Joomle niestey po aktualizacji nowego Fimwaru 3.0.0 Build 0430T nie ma odnośnika z bespośrednim dostępem do PhP.Czy mógłby mnie ktoś poinstrułować jak wejść w PhP.Z góry dziekuje i pozdrawiam

2. Silas Mariusz

Silas Mariusz SysOp Administrator

Miejscowość:
    Nowy Sącz
    Local Time:
    01:01
    Oceny:
    +1 450 / 30 / -6
    Followers:
    24
    QNAP:
    TVS-x71
    Ethernet:
    1 GbE
    TVS-x71 1 GbE
    a co oznacza wejsc w PHP ?

3. daniel300

Local Time:
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam ponownie.Sprawda ma się tak.Kiedy zainstalowałem na Qunapie Php Admina + Joomle mając poprzeni Firmware dostęp z poziomu przeglądarki był prosty ( panel administracyjny ,Serwer MySQL i zarzaj bazą danych) i tam właśnie był link do całej bazy.Niestety nie mam pojęcia jak dostać się z poziomu przeglądarki z nowym Frimwarem żeby np zmienić hasło dostępu lub skopiować bazę danych Joomli dla bezpieczeństwa chociażby.Będe wdzieczny za wszelkie info.

4. daniel300

Local Time:
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Rozwiązałem problem sam.Może ktoś będzie miał podobny kłopot.Oto rozwiązanie.http://xxxxxxxnazwa stony/phpMyAdmin/ Pozdrawiam

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.